E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
ekici mete ekici mete
Mete Ekici
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesine bağlı Yeniyapan Köyünde 05.11.1955(Asıl doğum tarihim 1957)Yılında dünyaya geldim.İlkokulu kendi köyümde,ortaokul ve liseyi Göksun'da bitirdim.Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Fransızca Bölümünden mezun oldum.1983 Yılında öğretmenliğe başladım.Çeşitli ortokul ve liselerde öğretmenlik yaptıktan sonra,idareciliğe geçtim.Ortaokul ve liselerde müdür olarak görev yaptım.En son,şu an çalıştığım okulda müdür yardımcısı ve Türkçe öğretmeni olarak görevime devam ettim.30/03/2012 yılında emekli oldum.Okumayı,müzik dinlemeyi,şiir yazmayı çok seviyorum.Amacım:ömrümün sonuna kadar geriden gelen nesillere,kültür mirası bırakmak.Tüm insanlara saygılarımla.

 
Bu sayfada ekici mete  Mete Ekici şairi hakkında, ekici mete  Mete Ekici kimdir, ekici mete  Mete Ekici şiirleri,ekici mete  Mete Ekici hakkında bilgi ve ekici mete  Mete Ekici isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.