E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
eğitimci/yazar eğitimci/yazar
kazım öztürk
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

eğitimci/yazar yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
AŞK HER PAPATYA AÇTIĞINDA BENİ HATIRLA SEVDİĞİM
Teşekkür ederim. Özgürlüğü, fikri bağımsızlığı, adamlığı anlatan bir yazı. Kalemin daim olsun.
SEVGİ ÇOK ÇOK ÖNEMLİDİR.
Hocam, eline sağlık. inanın bu tür güzel sözlere ve Rahmani ifadelere o kadar ihtiyacımız var ki. Selam olsun.
YILIN HER GÜNÜ ANNELER GÜNÜ
NE MUHTEŞEM ŞİİR, NE GÜZEL DİZELER! ELLERİN DERT GÖRMESİN. ANNESİNE KÜSEN, ONU TERK EDEN BİR EVLAT İÇİN ŞU ŞİİRİ KALEME ALDIM; Annenin Gözyaşları! Sana canımdan can, kanımdan kan verdim, Her şeyimi, malımı yoluna serdim, Senin gibi evlada dua etmiyorum, Annelik hakkımı helal etmiyor
İMAM HATİPLİ OLMAK BÜYÜK BİR FAZİLETTİR.
Canım İmam Hatib'im! Ah okulum, canım İmam Hatib'im! Senden aldım; okuma aşkını, fikri, şuuru, Sen öğrettin; hakkı savunmayı, haklı gururu, Sayende belirdi; şairlik ve yazarlık süruru. Dinin aslını, kaynağından anlattın bana, Dalaletten kurtardın, minnettarım sana. Pınarından içenler,
Hak Aşığı Mevlana dan Bazı Öğütler
MUHTEREM HOCAM ÇOK GÜZEL OLMUŞ. BENDENİZİN; 1. KONYA'DA DİNİ HAYAT, 2. MEVLANA'NIN TEFEKKÜR DÜNYASI, 3. İSRAİL İHANETİ VE GAZZE, 4. ŞEMS-İ TEBRİZİ'NİN EVRENSEL MESAJLARI, 5. HZ. MEVLANA'NIN EVRENSEL MESAJLARI, 6. İBNİ ARABİ'NİN EVRENSEL MESAJLARI, 7. HZ. MEVLANA'DA İLAHİ AŞK, 8. HZ. MEVLAN
Aklımızda tutmamız gereken bazı Ayeti kerimeler ve Hadisi şerifler.
DEĞERLİ HOCAM, ALLAH RAZI OLSUN. GERÇEKTEN BİLİNMESİ VE AKLIMIZDAN ÇIKARILMAMASI GEREKEN İLKELER. TEŞEKKÜR EDERİM. BENDENİZ; "LA" DAN, "İLLA" YA İSİMLİ BİR ÇALIŞMA YAPIYORUM. YAKINDA KİTAP OLARAK ÇIKACAK. DUANIZI BEKLERİM. SELAM OLSUN.
ALLAH AŞKINA,ALLAH,PEYGAMBER, İSLAM VE KURAN SEVGİSİ ÜZERE YAŞAYALIM.
çok ibretli ve mesaj yüklü. hocam ellerinize sağlık. Allah razı olsun. selam ve hürmetler.
Seviyorum
EVET SEVGİLİ GÖNÜL DOSTU! GENEL BİR SEVGİ TANIMI YAPMIŞSIN. ASIL OLAN DA BU. KALEMİNE SAĞLIK.
HADİSİ ŞERİFLERİN ÖNEMİ
MUHTEREM HOCAM, SİZ, BU KONUNUN EHLİSİNİZ. SIK SIK BUNU GÜNDEME ALIN VE PAYLAŞIN. BEN DE BİR İLAHİYATÇI OLARAK, GAZETEMDE, SOSYAL MEDYADA VE KONFERANS VE SÖYLEŞİLERDE SÖYLÜYORUM. "PEYGAMBERSİZ" BİR DİN İHDAS ETMEYE ÇALIŞANLAR VAR. SELAM OLSUN.
SENİ SEVİYORUM BABA
MUHTEREM KARDEŞİM, NE ZAMAN; "BABA", "ANNE" YAZISI VE ŞİİRİ OKUSAM SOL YANIMDA BİR ŞEYLER OLUR. BEN, ANNE VE BABA SEVGİSİNİ TADAMADIM. DOYASIYA "ANNE VE BABA" DİYEMEDİM. YAŞIM NE KADAR OLURSA OLSUN, ANNE VE BABAYA İHTİYAÇ BİTMİYOR! YAZIN BENİ ÇOK ETKİLEDİ. SELAM VE SEVGİLER.
DARBELER
ANLAMLI VE DERS VERİCİ ŞİİR. KUTLARIM. SEVGİLER.
İNSANLARDA MERHAMET KALMAMIŞ
TABİAT SEVGİSİ, İNSAN SEVGİSİ KADAR ÖNEMLİ. GERÇEKTEN HER YER BETONLAŞTI! TOPRAĞA HASRETİZ! ÇOCUKLARIMIZ, YEŞİLİ GÖREMEYECEK, ÇİM NEDİR BİLEMEYECEK, KEYFİNCE GÜLEMEYECEK! EVLERİN CUMBASINDAN; SAKIZ, YILDIZ, SÜMBÜL, AKŞAM SEFASI..ÇİÇEKLERİ SARKMAYACAK ARTIK! BELİK RESİMLERDE SEYREDECEĞİZ!
GERİ VERİN BAYRAMLARIMIZI
BAYRAMLAR BAYRAM OLSUN, GÖNÜLLER SEYRAN OLSUN, MANA ERLERİNİ ÇOĞALTALIM, GÖRENLER HAYRAN OLSUN!
MUTLULUK VEREN GÜLLER
AYŞE KARDEŞİM, SEVGİ, SADECE ÇİÇEK DEĞİL. SEVGİ, YALNIZCA BİR İKİ TATLI SÖZ HİÇ DEĞİL. SEVGİDE; SAMİMİYET, SADAKAT, İNANÇ, SAYGI, HÜRMET, PAYLAŞMAK... HER ŞEY VAR! SEVGİLİLER GÜNÜ BİR GÜNLE DE SINIRLI DEĞİL. SONSUZA KADAR SÜREN BİR MARATONDUR. SEVGİYLE KALINIZ.
YALANCI BAHAR
HİKAYE YAZMANIZI ÖNERİRİM. AKICI BİR ÜSLUBUNUZ VAR. KOLAY GELSİN SEVGİLERİMLE
 
Bu sayfada eğitimci/yazar  kazım öztürk şairi hakkında, eğitimci/yazar  kazım öztürk kimdir, eğitimci/yazar  kazım öztürk şiirleri,eğitimci/yazar  kazım öztürk hakkında bilgi ve eğitimci/yazar  kazım öztürk isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.