E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
egece egece
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

egece yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
Hepimiz ATATÜRK Çocuklarıyız
TÜRKİYE,TÜRKAN SAYLAN'IN EMEĞİNİ ÖDEYEBİLECEK Mİ? Yazınızda,düşüncelerimi ve duygularımı buldum.Kutlarım sizi..Böyle yazıları okudukça,yüreğime su serpiliyor,diyorum ki"Düzelecek bu dünya,düzelecek Türkiye'm"...Umudum artıyor sizleri okudukça... 19 Mayıs günü yazdığım dizelerle
Türkan Saylan ve Hz. Ali Tavrı
Yorumlarını okuduğum bazı kişiler,"Türkan Saylan"'ı hemencecik yargılamışlar...Yüce dinimiz,hangi kişilerin beyinlerinde,ne duruma getirildi..Varın,siz karar verin.. Üzülmemek elde değil!..
Saylan'a saygı
Çok güzel anlatmışsınız...Kutlarım..Dizelerimle katkıda bulunmak istedim..Saygılarımla... ATATÜRK KIZI:"TÜRKAN SAYLAN" Sen,bizim için çok şeyler yaptın, Kar kış demeden Köy köy dolaştın. Okutmak için yoksul çocukları, Zamanla yarıştın. Gün oldu, Hastalara şifa oldun. Gün oldu, Işık
YAZIM KILAVUZLARI KARMAŞASI
Merhaba, 1980 yılından sonra bu ayrım ortaya çıktı.12 Eylül 1980'den sonra oluşturulan Türk Dil Kurumu'nun hazırladığı yazım kılavuzu ile 12 Eylül öncesi hazırlanan yazım kılavuzu farkı ortaya çıktı.Örneğin,ortaokul" "ilkokul" birleşik yazılırken bunları ayırdılar."Orta,ilk" sıfattır,ayrı yazıl
MERHABA
Merhaba, Yazınızın altına imzamı atarım.Bizlerin düşüncelerine,duygularına "tercüman" olmuşsunuz.Böyle güzel yazıları okudukça,yalnız olmadığımı anlıyorum..Seviniyorum..Necati Cumalı'nın bir öyküsündeki söz geliyor aklıma.."Böyle insanlar oldukça-hele sayıları da çoğalırsa-dünya düzelecek diyorum..
B€deni "Cumhuriyet" B€deLi SonsuzLuk ...
ANADOLU 1922 Yıl 1922, Yer Anadolu: İşgal edilmişti Türk`ün yurdu. Bu topraklarda, En büyük mücadele oluyordu. Bir yanda topla,tüfekle saldıranlar, Öte yanda dişiyle,tırnağıyla karşı koyanlar, Bir yanda cepheye otomobille mermi taşıyanlar, Öte yanda kağnıyla,sırtıyla..
HANGİ ATATÜRK...
Atatürk'ümüzü sınırlı sayfalarda anlatmak çok zor..Ancak, çok güzel anlatmışsınız.Kutlarım.. Her kesim,Atatürk'ün bir ya da bir kaç sözünü kendine referans kabul edip,O'nu bütünsel olarak inceleyip anlamadan -ya da çıkarlarına böyle geldiği için- kalkan ediniyorlar. Söylenecek sözümüz çok da "
BENİ BIRAKIP GİTTİĞİN
Merhaba, Devrik cümleleriniz çok güzel...Bu cümleleriniz gizemli ve sanatlarla donanmış...Akıcı ve yalın bir anlatım... Güzel bir yazı..Kutlarım..
- MERHABA YENİ HAYATIM -
Düşüncelerinizi,duygularınızı içtenlikle çok güzel anlatmışsınız.Kutlarım sizi... Kendinize olan güveniniz sürdüğü müddetçe,her şeyin üstesinden gelirsiniz.Atatürk'ün dediği gibi"Hayat demek,mücadele demektir." Selamlar...
yok
Kendini çok güzel anlatmışsın...Binlerce akranından çok daha iyisin...İnsanın kendini anlatabilmesi zor iştir. Cümlelerin akıcı...Cümlelerin anlam yüklü..Duru bir anlatımın var..Anlatacağını açık ve kısa cümlelerle anlatmışsın..Kutlarım..
 
Bu sayfada egece  şairi hakkında, egece  kimdir, egece  şiirleri,egece  hakkında bilgi ve egece  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.