E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
EFsuni EFsuni
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

EFsuni yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
beyaz kod
Neyse ki Yok olmuşsun .. İçinde . Harika bir yokoluş :)
tolerans
Şeytan uzak dursun bence :)
4
Kesinlikle.. Güven İnanma Sadakat.. Ve Sonrası ise yeryüzündeki cennettir. 4 lü bu işte bana göre hepsi tamsa sırat sağlamdır cehennemden yolun geçsede cennete varır . Farklısın ve ben seviyorum tek tek yazdıklarını :)
anı
Kıymeti bilen kıymetlidir diyorum paha biçmek şu dönemde dünya zenginliğidir .. Zaman biçmez değeri zaman azaltmaz var olanı çoğaltmaz da neyse o ki :) Kıymete değer biçilmez altın kıymeti giyinsin bence bilene bilinene :))
çay bahçesi
bir anımız kalmalı adınla adım bir kalbe kazınmalı. Zamanların en ölümsüzü ..
tül
İnsanların kaç yüzü var ki ? Çoklu bilinmeyen denklemdir bu Çözülesi değil ancak yaşanılası Ve Öğrendiklerin de pek faydalı değildir.. Kendi kendine eder insan aslında bir bilinse şu .. Rivayet değil gerçektir bu. Kulaktan kulağa teğet geçen Ama asla küpe olmayan gerçek. İyi deyi
tepsi
Hmm ördek :) Paytak paytak koşan penguen de olabilirdi o da sevimli :)) Bir adada gerçekten insandan ve teknolojiden uzak yaşamayı isterdim .. Uzaklara bazen ulaşabilmenin yolu sevmediğim ama kullandığım tel sanırım Bir adada sevdiceğimle olursam Kuş uçmaz , kervan geçmez bir adada
kaotik
Başka biri .. Bildiğini bildiğinin farkında olduğunu bilen başka biri .. :)
ada
Yalnızlığımın ıssızlığına Rıhtım inşaa eden Yâr ' im ,, Yüreğimden yüreğine seyir eden biz ' li düş seferlerimden Yine Yeniden Sana uyanırım .. Ve İçimin derinlerinde bir fısıltı dolaşır sonsuzca .. Yapsa yapsa " O " yapmıştır.. ! Ne güzeldi ..
ara
Ara ve mesafe var mıdır ki .. Ya yoktur Ya vardır . Ya hep Ya hiç gibi. Çayın yanında kek iyi gider bisküvi çayı bulandırıyor :) Kek benden :)) Söz..
baz istasyonu
Yoktan varolmak ,, Küle dönücek ve sonra yeniden doğacaksın ki o aradaki var olanın ne olduğunu bilincine ve lütufuna ericeksin .. Hiçliği bilmeyen her yola girer önce yok sonra yoktan var olmalı .. Varlığın varlığımın kanıtı gibi :) Seviyorum yazdıklarını :)
check up
Olsa olsa deva olur sevdaya düşen sevdasına :)
kahinat..
Kavuşsak kıyamet .. Kavuşursam yaryüzü Kavuşamazsam kıyamet... Beraber ölmezsek toprak küsmez mi .. Diyesim geldi.... :) Uzay boşluğu insanların içlerinde Ne zaman o boşluktan derince düşersin işte bilinmez İşte Evrenin de sonu kıyamet .. Kısa ama evrendi :)
ASLINDA TEK HECESİN
Tebrik ederim arkadaşım Süzülmüş inci gibi satırlar İsmin gibi hep gül dilerim Çokça sevgimle
dış kapı
Bahar çarpması iyidir Kışın çarpmasından :) İnsanın kendisiyle dertleşmesi güzeldir bende yaparım Ama bir gerçek var kimse değişmiyor Şartlar değişiyor sadece .. Kalbin güzel ve harika bir zekan var ve yazdığın her nokta çok çok değerli Baharın hep olsun İçinde ılık esinti Kalbin
sığınak
Bazen insanın kendi içiyle hesaplaşmaları oluyor Geçmişin izleri geri dönüşüm kutusu gibi.. Bilindik yaraların ya da kimliksizliklerin üstünde gezinmek pekte yarar sağlamıyor aslında belki ama gelecek için bazı yaşananlar geleceğin ışığa kavuşmasına yardımcıda olmuyor değil. Ve Diyorum ki
hüzzam
Bir de ,, beşinci mevsimle sana koşan yüreğimdeki efsunlu sevdam Kısaca ,, Ben Bildiğin gibi ..
tabiatına aykırı eşya..
Ben ,, Çok şey değildim . Ama Seni severken ,, Seninle Çok şey gibiyim .. Sevdikçe çoğalan Sevildikçe ölümsüzleşen . Güzel yüreğinden öpüyorum.... sevildiğin kalpte ölümsüzleşen bir teşekkür bu . Ve çok güzeldi. Sevgimlesin .
kuralsız imla
Ben hep seni sana yazmak istedim Öyle uzun uzadıya Bi o kadar sade tek kelime Başka dildin sen yüreğimde Ne kadar yazmak istediysem seni sana Yazamadım bir türlü bendeki seni .. Ama Çoğaldıkça ben de SEN Anladım ki Sen kalemsin Bense kağıt . Çok çok güzeldi :) Sevgimlesin
eS
Aklım Vuslat vahasında ,, fikrim firari senli bir serap' a Yüreğimse ,, zehir zemberek sevdana bulanıp Beşinci mevsimle durmaksızın koşuyor sana . Seviyorum yazdıklarını Yine sevdim :) Sevdikçede yazıyorum acizane gerçi senin yazım çok zekice ve mükemmel . Sevgimle
 « Önceki sayfa   1   2   3   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada EFsuni  şairi hakkında, EFsuni  kimdir, EFsuni  şiirleri,EFsuni  hakkında bilgi ve EFsuni  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.