E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
e d i b / a h m e t e d i b / a h m e t
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Ne dediler?

e d i b / a h m e t üyesi hakkında kim ne demişler?


 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın.
Yazılan düşünceler
Hüdaverdi ER (Hüdai) Hüdaverdi  ER
Profili | Şiirleri | Yazıları
Tıpkı ismi gibi edip bir kişiliğe sahip Ahmet kardeşim. Her zaman değişik temaları alışılmışın dışında ustaca işlemesiyle tanıdım Ahmet Beyi.
Şükran AY ŞÜKRAN AY
Profili | Şiirleri | Yazıları


edib / Ahmet ....Nitelikli, ne yazdığını bilen, şairin sahip olması gereken öncelikle topluma karşı sorumluluğunun bilincinde ve insanlığa ışığı gösterme misyonunu üzerinde aseletle taşıyan değerli bir şair.

Tanımaktan ve eserlerini okumaktan büyük mutluluk duyduğum değerli şair dostumun şiir hayatında ve özel hayatında her daim güzelliklerle, başarılarla yürümesi dileğimdir.

Kalemin, Kelamın daim olsun değerli şair dost.Yitmesin, bitmesin.
Mimi Canoğlu Mine Çakmak
Profili | Şiirleri | Yazıları
Evrensel geniş kapsamlı şiirler yazan eğitici usta kalem ayrıca iki şiirime ses olam Ahmet kardeşim mahir kalem iyiki sizi tanıdım sevgilerimle
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada e d i b / a h m e t  şairi hakkında, e d i b / a h m e t  kimdir, e d i b / a h m e t  şiirleri,e d i b / a h m e t  hakkında bilgi ve e d i b / a h m e t  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.