E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
e.mustafa kaya e.mustafa kaya
mustafa kaya
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

e.mustafa kaya yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
Matematik
..yani ayıklama işini yapamadınız,zihniniz mi yoruldu,ayvalık tostu yemek bir kültür işi demişti de biri....,eleştirinizi noktalama işaretlerinden ziyade içerik üzerinde yoğunlaştırsaydınız saygılı arkadaşım..üzgünüm yazar değilim,sizin yazarlığınız öyle yüce ki tenezzül etmeyiniz bizlere efendim..
NÜS'ün Ruh Hali
...uçurumlara düşerken hissettiğim boşluklar ,ya da savrulup kuru bir yaprak gibi kaybolduğum adressiz uzaklıklar çölün kavurucu ayazını çekmek gibi bir duvar dibinde kaldığım yalnızlığım ..okurken bir su, şelale akışında rastladığım bu güzel anlatımların bana verdiği ilk satır oldu..tebrikler NÜS
İÇİ BOŞALTILMIŞ GÜNLER
e.mustafa kaya tarafından 8/17/2011 9:42:10 AM zamanında düzenlenmiştir.
ANKARA NOTLARI
..ah haklısınız gözlerimde gözlüksüz yazdığımdan çok hata var en kısa zamanda düzeltecek yeniden yayınlayacağım detayları eksikti zaten..lütfen iki gün sonra tekrar okuyun..teşekkür ederim uyarınız için..
ÇALIKUŞU'NA MEKTUP
e.mustafa kaya tarafından 7/6/2011 5:52:14 AM zamanında düzenlenmiştir.
NOT DEFTERİMDEN
..teşekkür ederim ilgi temenni düşünceniz için ..haklısınız..aslında hiç nokta koymadan bir cümle gibi bir yazı yazayım düşüncesinden kaynaklanıyor ..haklısınız...ve vazgeçmeliyim bundan..
Panorama1453
..aynısı ile katılıyorum yazdıklarınıza gerçekten etkileyici dünü bugüne gözler önüne seren çizgiler ...ince bir nokta şehri feth eden iradeyi tanımadıkça içi boşaltılmış bit görsellik kalacaktır ya da kuru bir cihangirlik iddiası ..o kadar muhteşem bir fetih ki bu çağ açıcı mutlu huzurlu adalet dol
YANILMIŞIM
...alelacele çıkıyorum sanki biri bekliyor veya yetişmek üzere olacağım bir sözüm varmış gibi nasıl da her şeyi eksiksiz yapıyorum her zaman bir şeyler unutur çıkmışken kaç kez geri dönen biri olarak hiç bir şeyi unutmadığımı hayretle görüyorum sık sık saatime bakıyor geciken otobüse minibüse öfkel
ÇİĞ KÖFTE
..ah bilseydim çiğköfte ile ilgili tüm safhaları uzun uzadıya yazardım..emin olun ehlinden yedik köfteleri işin esasını aslını bilen bir dostun elinden çıktı ..müthiş güzeldi değişmem antrikot-bonfile-biftek ..vb..akla gelen ne varsa o yitecekleri tek geçerdi ...karmaşık ve acemice yazdıklarımı okum
KURGU
..yaşamak için ne güzeldi yeryüzü bize emanet edildiğinde muhteşem bir denge cennetten bir köşe gibiydi ne yazıkk ki insan kendi elleriyle felakete dhşetlere tanınmaz hallere çevirdi makina ve teknolojinin yırtıcı tahrif ve tahrip edici acımasız saldırılarına fazla duramazdı kala kala bir nefeslik
SIR
..yıllar oldu bugün gibi yaşıyorum her anını detaylarına kadar ....bütün acılar sevinçler güzellikler geçen yılların keskin testeresiyle biçilip kıyıldı hiç bir şey yerinde kalmıyor durmuyor ..
KARALAMA YAZILARIM ..
..haklısın dost..tekrar düzenlemeden aktardığımdan oluyor bu aksaklıklar tespitlerin doğru istifade edeceğim teşekkür ederim iyi güzel samimi sözlerinizden dolayı ..
KARALAMA YAZILARIM ..
..her yerde olmadık yerlerde aldığım notlar gelişigüzel karalama yazılarımdan farklı mekanlarda çevre insan bitki yer gök ne varsa etkilendiğim her şeyi o an yazma taşkınlığı imla ve tutarlılık aranılacak gibi değil..teşekkür ederim samimi içten düşünceleriniz için sağolun ..
ÇALIKUŞU'NA MEKTUP / LAR ...
..kendi sitemde uzun zaman yazdım ancak vakit darlığından devam edemedim inşaallah devam etmek istiyorum beğenileriniz için teşekkür ederim sağolun ..her çalıkuşu aslında yaşanılan gerçek hayattan kesitler hepimizin hikayesi mevcut..
KARALAMA YAZILARIM ...
...yaşanılan hissedilen duygunun aşk olduğunu anladığınız andan itibaren hayat ve dünya yeni baştan kurulur bütün hücrelerinizde dimağınızda hayat felsefeniz zelzeleler geçirir ve aşk biter her nasıl ise başka bir şey başlar kiminde bu insani dünyevi bir başlangıçtır kiminde farklı boyutlarda ilahi
ÇALIKUŞU'NA MEKTUPLAR ..
...yorumlarınız için teşekkür ederim daha çok yazmak daha çok anlatmak istiyorum ..okunuyor olduğunu hissetmek yazdıklarımızın ne güzel duygu yaşatıyor ayrıca böylesi düzeyli bir yerde olmak ..
 
Bu sayfada e.mustafa kaya  mustafa kaya şairi hakkında, e.mustafa kaya  mustafa kaya kimdir, e.mustafa kaya  mustafa kaya şiirleri,e.mustafa kaya  mustafa kaya hakkında bilgi ve e.mustafa kaya  mustafa kaya isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.