E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
e.mustafa kaya e.mustafa kaya
mustafa kaya
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

e.mustafa kaya şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
TÜRKÜLERİN İÇİNDE
TÜRKÜLER BİZİM KIYMET DEĞERLERİMİZ , DOKUDUĞUMUZ KİLİMLERE İŞLEDİĞİMİZ,KALEMİNİZE SAĞLIK ÜSTADIM.
Çünkü Seviyorum
sade duru içten son derece samimi mısralar , tebrikler kalemin sahibine .
Gün Ardı Söylenceleri
dudaklarda tad bırakan şiirinizi kutlarım.
BEN BENİ TANIRIM
hisler ve duygular bir halk ozanın dilinden ve kaleminden dökülmüş adeta , değerli şairim tebriklerimle.
Sol Yanımda Gül Yarası Dikilir
güzel şiir tebrikler.
BİR KEDİM BİLE YOK DEME ÇÜNKÜ ZENGİNSİN.
evet akıl ,ancak vahy ile sağlıklı çalışır ve ahlaklı bir akıl Allah'ın yeryüzü yasalarını keşfeder ve doğanın kainatın yerin ay ve güneşin itaatine bakarak kendini sorgular inkara değil imana sarılır , şiirin şaire'sine tebrikler.
Sevda Sır Gözlerinde Kelebek
hayatın ve insanın duygu fotoğrafı , özellikle yalnızlığın ve kırılgan insanın hisleri su gibi akıp geçmiş şiirin diliyle , tebrikler ..
sus ...
iç çığlıklarımız bizi tırmıklıyor sadece , muhataplar kimi zaman umursamaz ve duygusuzlar..
bir dua ...
dualarımız değil mi Rabb'imiz katında bizi anlamlı , değerli kılan , dualarla hayata tutunmak gerek..
DİREN BEBEK
..samimi yorum ve beğenileriniz için teşekkür ederim ..
SESSİZLİK...
..böcek sesini duymuyor musunuz oysa bahar öyle zengin ki,gök gürültüsü yetmiyor mu tanrıyı test etmek için ...üstadım..
KABRİSTAN
..tek dünya iddiası ile değil yeniden dirilişin seçkin güzelliğine inanan insanlar için ölüm,ne yok oluştur,ne de başı boş bırakılmışlıktır,ölüm en güzel özgürlüktür,bu dünyada zindan da gibi yaşadığımız belli ,zindandan çıkış değil midir ölüm....şiiriniz için gülşah hanım tebrikler ..
DERİN SIZIM
SON BİR DEFA
..yalın ayaktır hasretine düştüğümüz duygular,öylesine açıktır ki bir ay ışığında bekleşir dururuz titrek yüreğimizle...şiiri kutluyorum.
KENDİMLE SOHBET ( 1 )
..Allah'n yasasında bir değişiklik göremez insan dün çocuktu yaşlı ömrürde de çocuk olacak bu hep böyle oldu ..ah evet aynı bu ne yaman bir ders hikmet doğru babama benzedim ben de..
Kevsere Memba Bende
..aşk dokunmadan sevebilmektir ..karşılıklı oturup yüz yüze bakabilmektir ..ah keşke aşk dediğimiz duygu bizi hiç bırakmasa..harika düzgün fevkalade şiir tadında işlenmiş bir ifade güzelliği yakaladım şiiriniz için sizi kutlarım Müjgân Akyüz/MAJ ..
SÖYLE EY AŞK
..ve aşk ruhumuza demir atalı hiç çıkmadı sağlam bir çivilenme ile toprağa kadar bize insanlığımızı duygu güzelliklerimizi hatırlatıp duran yegane dost gerçeğimiz...kutlarım Hüzün Şairini..
Hasta Etti
..hayat ve onun bize yaşattıkları akla gelmez bildik bilmedik ne varsa hepsi baktığımız en küçük bir aynanın içinde gibi ..düşündürücü şiiriniz için tebrikler..
Kâbuslar
..insanın ruh dünyası ve hakkındaki bilgi o kadar az ki okyanusta damla ve biz bu kadar az bilgi içinde müthiş patlamalar bir ömür çizgisi güzellikleri ya da kabusları içinde yaşıyoruz ..şiiriniz güzeldi kutlarım müjgan hanım ..
Şeker
..heyyy bu ifadeyi ben de kullanacağım izin var mıııı...!!! çok sevdim candan şeker olmak kavramını...her zaman ki gibi kısa fakat uzatmaya ne hacet ..tebrikler Esma KAHRAMAN
 « Önceki sayfa   1   2   3   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada e.mustafa kaya  mustafa kaya şairi hakkında, e.mustafa kaya  mustafa kaya kimdir, e.mustafa kaya  mustafa kaya şiirleri,e.mustafa kaya  mustafa kaya hakkında bilgi ve e.mustafa kaya  mustafa kaya isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.