E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
dursun tiftik dursun tiftik
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kitaplara yaptığı yorumlar

dursun tiftik kitaplara yaptığı düşünceleriKitap: Aşk 29 Harftir
14.2.2012 23:25:40
~ 10 puan
İbrahim Sadri'nin kendine ait şiirlerini daha iyi yorumladığını düşünüyorum.Bu yorumların duygu boyutundan düşünce boyutuna geçişi bu kitaptaki metinlerle gerşekleşmiş.Dugu tadında düşünce arayanlara ısrarla tavsiye ediyor, saygılarımı sunuyorum.


Kitap: İsrailloğullarından Ümmet-i Muhammed'e Yahudileşme Temayülü
14.2.2012 23:23:26
~ 10 puan
"Allah'ın boyasıyla boyanmak" için Vahyi akleden kalbin ana belleğine nakşetmek lazımdır.Akleden kalbe ulaşmak için çaba sarfedenlere önerebileceğim nadide eserlerden biridir.Saygılar...

Kitap: Od
12.2.2012 00:06:02
~ 10 puan
İman ve teslimiyetin hayat aynasına yansıması ...Çok zarif bir üslub...Teşekkürler İskender Pala...

Kitap: Canan
26.5.2011 00:22:04
~ 10 puan
Eser Peyami Safa tarafından okuyuculara hayat dersi vermek amacıyla kaleme alınmıştır.Özellikle şu noktalar vurgulanmıştır:

-Mekan insanları etkiler
-Arkadaş ve eş seçimi oldukça önemlidir
-Özünü kaybeden bireyler ve toplumlar acı çekerler
-Maddiyat ve dünya hırsı insanı olumsuz etkiler.

Kitap bize aile yaşantısının dayanması gereken değerleri hatırlatmaktadır.Yazar,kendi kültürümüzü kaybettiğimizde ,tutkularımızın esiri olduğumuzda,insanlara ve dünyaya gerekenden fazla değer verdiğimizde bu gafletin bize ne kadar çok zarar vereceğini çarpıcı bir içerik kurgusuyla dile getirmiştir.Özellikle günümüzde boşanmaların artması da bu kitapta üzerinde durulan değerlerin ne kadar önemli olduğunun göstergesidir.Ben kitabı oldukça etkileyici buldum.Herkese tavsiye edebilirim. 
Bu sayfada dursun tiftik  şairi hakkında, dursun tiftik  kimdir, dursun tiftik  şiirleri,dursun tiftik  hakkında bilgi ve dursun tiftik  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.