E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
doganumitaksel doganumitaksel
doğan ümit aksel
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

doganumitaksel şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
YALNIZLIĞIMLA SEVİŞTİM DÜN GECE
İmge zengini hoş bir özün. Yüreğine sağlık ozancan. Severek, beğenerek okudum. Tüm esin perileri seninle olsun. Sevgilerle.
BEN SENİ HİÇ SEVMEDİM Kİ
Hoş imgeler, tatlı betimlemelerle süslü özününüzü severek okudum ozancan. Kimi etkilenmeler olsa da güzeldi. Tüm esin perileri seninle olsun. Sevgilerle.
AĞLASIN!
Sitelerde az bulunan nitelikte güzel bir özün. Yüregine sağlık ozancan. Özlemişim ölçülü özünü severek okudum. İmgeler, uyaklat, betimlemeler yerli yerinde. Tüm esin perileri seninle olsun. Sevgilerle.
AŞKLARIN EN GÜZELİ BENİMLE EVLENİRMİSİN
Sade,süssüz,içten sevgi dolu dizeler. Umarım ozancan teklifini kabul etmiştir. Yüreğine sağlık. Yarınlar yüreğince biçimlensin. Sevgiyle kal.
SEVENLERE HAYRANIM
Ölçülü özünün iyi bir örnegi. Yüreğine sağlık ildeşim. Severek, beğenerek okudum. Emegine, yazganına sağlık. Yarınlar yüreğince biçimlensin. Sevgilerle.
Gitme....
Kuralsız özünün iyi bir örneği. Yüreğine sağlık ozancan. Severek okudum. Umarım yarınlar yüreğince biçimlenir. Sevgiyle kal.
ÇÖKTÜ BİR YANIM
İmgesiyle, uyağıyla, betimlemeleriyle şarkı tadında bir özün. Yüreğine sağlık ozancan. Severek, beğenerek okudum. Umarım iyi bir besteci tarafından da değerlendirilir. Şarkı olarak da dinleriz. Tüm esin perileri seninle olsun. Sevgilerle.
Sen Yarını Sar
İmge zengini bir özün. Betimlemeler hoş. Severek okudum. Umarım yarınlar yüreğince biçimlenir ozancan. Tüm esin perileri seninle olsun. Sevgiyle.
ARAMA BENDEKİ BENİ
6+5 = 11 lik hece vezninin ustaca yazılmış, emek verilmiş bir özün. Yüreğine sağlık ozancan. Sitelerde az bulunan cinsten. Özlediğim bir tat. Severek okudum. Yazganınıza sağlık. Tüm esin perileri sizinle olsun. Sevgilerle.
BEN SENİ SEVDİM
Ozandost sevgi ummanlarında yüzüyor. Tüm yaşamını, yaşadığı tüm ayrıntıları kara gözlü bir sevgiliye bağlamış. Yürek çırpınışları Kayseri'ye dek ulaştı. Severek okudum. Tüm esin perileri seninle olsun. Sevgiyle.
Aşk ve Barış
Hoştu. Az sözcükle çok şeyler anlatmışsınız. Yüreginize sağlık sevgilerle.
AŞK İKİ ÇEŞİTTİR
Biz insanların elinde herikisinide yaşamak. Yüreğine sağlık ozancan. Ders niteliğinde,severek okudum. Yarınlar yüreğince olsun. Sevgilerle.
SEVGİLİ
Hoştu. Sevginiz dizelerden taşıyor. Sevgilerle.
SEVGİLİ
Kısa,öz, çarpıcı. Severek okudum ozancan. Sevgilerle kal,sevgilerle yaşa.
GARİP BİR AŞK HİKAYESİ
Yürek burkan bir öyküyü özünleştirmişsin ozancan. Yazganına sağlık. Heceye, uyaklara hakimiyetiniz tam. Severek okudum. Sevgilerle kal. Tüm esin perileri seninle olsun.
Kulağına Eğilip Desem ki
Yıllarca yüreği nadasta bırakıp ikinci baharda delicesine sevmenin öyküsünü bir özünle dillendirmiş ozan.Bizleri yaşama bağlayan en önemli duyğunun sevgi olduğunu betimleyerek.Yüreğine sağlık ozancan severek okudum.Tüm esin perileri seninle olsun. Sevgilerle.
Yüreğin Cam Kırığı
hissedebiliyor musun umudun bittiği yerdeyiz anlayabiliyor musun en çıkmaz düşüncelerdeyiz.. Hoş imgeler,güzel betimlemeler. Yüreğine sağlık ozancan.Umarım umutların hiç bitmez. Sevgilerle.
Cumhuriyet
Yüreğine sağlık ozancan. İyi bir çalışma. Severek okudum. Sevgilerle.
SENSİZ GECELER
Yüreğinizin sesi Kayseri'ye dek uzandı ozancan. Güzeldi. Dilerim özlemleriniz gerçekleşir. Sevgilerle.
MASAL
Ne ayıp ne ayıp. Yok öyle yok olmak. Siz olacaksınız ki; bizler bu güzel dizeleri okuma mutluluğunu yaşayacagız. Güzeldi. Sevgilerle ozancan.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada doganumitaksel  doğan ümit aksel şairi hakkında, doganumitaksel  doğan ümit aksel kimdir, doganumitaksel  doğan ümit aksel şiirleri,doganumitaksel  doğan ümit aksel hakkında bilgi ve doganumitaksel  doğan ümit aksel isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.