E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
DeStaN_ DeStaN_
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

DeStaN_ şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
görüş günü
çok içten.. tbrkler.
hüzn-ü sabah
Şair yazıyor biz beğeniyle okuyoruz... Kutladım üstadım.
Bir Acı Gün Daha
Aslı Gül şiirime yorum yapmış Daha okumadan ben silip kaldırmış Bilmem ne kelam etmiş ne yazmış Ben nasıl yanmayayım dağlaar:)) Kardeşlik kızmamışındır ya da kırılmamışındır diye umuyorum, çünkü genelde silişin bundan oluyor.. Yinede her daim değerin kat be kat yükseklerde hüzünsüz geceler;)
MAHZUN KALBİM
Bestelenmeli.. Tebrikler.
Üzüm
Birde üzümün taze dalları vardı. Işkın dediğimiz dallar, koruk kadar ekşi olmasada mayhoş bir tadı vardı.. Şimdilerde diyetisyenlerin gözdesi, bizimse çocukken beklediğimiz üzümlerin habercisiydi.. Günümü budayan ve gönlümün gözünü açıp çocukluğuma götüren ve beni hüzünlendiren satırlardı.. Kıs
..yansın ışığın hâreleri
Ya bu şiiri daha önce de okudum, ya da böyle bir şiiri okumak için bekliyormuşum.. Hangisi, bilemedim şimdi.
29-32
Acaba diyorum birisi 29, diğeri 32 yaşında mı ki..? Ya da birinin şehrinin plakası 29, diğeri 32 mi..? Bulunduğu meridyenleri de ifade edebilir..? Yoksa kapı numaraları mı..? :) Hani bilmeyelimde anlayalım diye sordum alınmayın..Kafamda deli sorular..! Gerçekten düşündüren bir kalemdi Tebrik eder
sesime dokun *
Seni bana bırak, sensizliği al ve git.. İşte bu kadar basit.. Tebrikler..!
29 harf
Tebrikler ve Mutluluklar..
Mehtaplı Gecelerin Kapıldım Büyüsüne
Başarılarını takip etmekten yazamaz olduk, tebrikler.. ;)
Gövde
Günümün şiiri'dir..
HASAN YILMAZ MEKANIN CENNET OLSUN.
Kendisine Allah'tan rahmet,Sevdiklerine ve Sevenlerine sabır diliyorum..Mekanı Cennet Olsun..!
Güller Biter Mi
Gönlümdeki sancılar gözyaşımla diner mi Bulutlar gözlerime küser mi Sen tadında şiirler doğururken sabahlarım Bir ömür böyle, böyle biter mi..? Kardeşlik bir an içimden geldi yazıverdim, müsaadenizle.. Yüreğinize en sıcak kelimelerin dökülmesi dileğiyle, sağlıcakla kalın..!
GÜL YÜZLÜM’LE SÖYLEŞİ
Özlemin diliyle yazılmış vefa ve hasret dolu, sevgiyle yoğrulmuş emektar bir şiir.. Cennet, mekanı olsun, Rabbim sabır versin size değerli hocam.. Tebrikler, Saygılar.
Senin Adın Aşk Olsun
Senin adın "aşk" olsun, adın gibi bahtında "aşk" olsun, gönlümden düşersen gözüme işte o an bana "aŞk" olsun..
İLHAM PERİ (CİK) LERİM
((: Periciğinizi de dinlemeden, tek taraflı yorum yapmak güç tabii ki ancak siz yine de boşanma kararı almadan kendisine düşünme ve dinlenme fırsatı verseniz sanki iyi olur gibi gibi.. Allah ayırmasın.. Amin.. ((:
Sin..
Bazen kanadıkça acırsın, acıdıkça kanar.. Milyonlarca paçaya bölündüğün hasretlerin dudaklarından kan gibi akar.. Ölüm kaçınılmaz son ama keşke ölümden beter hasretler, acılar bırakmasa ardında..Rabbim Cennetine kavuştursun.. Sancılı dizelerdi, yazılmasaydı keşke denebilecek kadar.. DeStaN taraf
HÜNERİM
Günün şiirini ve size bu anlam dolu mısraları yazdıran kıymetli yüreğinizi tebrik ediyorum. Saygı ve sevgilerimle..!
Gidişini Bağışlıyorum..!
Yüreğimden kalemime düşen ve naçizane paylaşmış olduğum mısralarıma beğeni ve yorumları ile desteğini esirgemeyen bütün gönül dostlarına, "Günün Şiiri" seçme lütfunda bulunan kıymetli Kurula ve bütün Edebiyat Defteri sakinlerine kalpten teşekkür ediyorum..! DeStaN tarafından 5/24/2017 2:17:31
ÖLÜRSEM YASIMI TUTMA SEVGİLİM..!
Beğenilmekten çok hissedilmekti gaye ki teşekkür ediyorum lütfedip yazdığınız yorumlarınıza.
 
Bu sayfada DeStaN_  şairi hakkında, DeStaN_  kimdir, DeStaN_  şiirleri,DeStaN_  hakkında bilgi ve DeStaN_  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.