E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
degirmenci

degirmenci

84 şiiri ve 2 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 84
Şiirleri
2
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Abdil Gôktekin

Çevrimdışı

9 yıl 3 ay 11 gün  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
6.683
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
114.660
Yazıları Kaç Kere Okundu?
821
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

1973 yılında Afyon ili Emirdağ ilçesi Güveççi Köyü’nde elimde olmadan hem cinslerimin kirlettiği dünyaya gözlerimi açmışım,bir imtihan için nefes almaya başladığım an itibari ile hayat okulu başlamış oldu siyahlı beyazlı sayfalarla. İlk ve ortaokulu köyümde okuduktan sonra eğitimime nokta koyarak gurbetçi amcamın değirmeninde babamla birlikte kendi hesabımıza çalışmaya başladım.

***
Gençlik yıllarım kendi köyüm ve çevre köylere hizmet vermekle geçti.Mesleğim gereği halkla yakın ilişki içerisinde olduğumdan işyerimize gelen her dertli dosttan bir anı hayatlarından bir hikâye dinlemek belki de beni şiir yazmaya itekleyen en önemli faktörlerden birisidir.

***
Yıllar çocukluğumu kovalarken askerlik çağım gelip çattı. Baba ocağından bu yaşına kadar hiç ayrılmayan değirmenci, 1993 yılında vatani görevini yapmak için Konya’da trafik inzibat eri, daha sonra da İstanbul’da piyade onbaşı d


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada degirmenci  Abdil Gôktekin şairi hakkında, degirmenci  Abdil Gôktekin kimdir, degirmenci  Abdil Gôktekin şiirleri,degirmenci  Abdil Gôktekin hakkında bilgi ve degirmenci  Abdil Gôktekin isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.