E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Davidoff Davidoff
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Davidoff şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
susku
Bu ne güzel bir şiirdi. Kutlarım Kalemi ve Seçkiyi.
AŞKA BİAT BİR SALINCAK...
"Göreceli bir masal." Şiirin içinde aşkı çok güzel tarif etmişsiniz Gülüm Hanım. Bazen oyun oynayan çocuk olmuş, bazen lanet almış dilden, bazen rahmet... Çok güzeldi. Bıkmadan defalarca okunacak şiirlerden biriydi. Tebrik ederim.
* Anlarsın *
Şair olmakta zor, şiir yazmakta. Hep derim ki, kelimeler ne zaman şiir olur? Gerçekleri görebilince. Günümün Şiiridir. Tebrik ederim.
İtiraf Ediyorum Silah Tüccarıyım
Korktum sizden Afet Ablam. Şiir yüreği, margarin derken benzetmelerle adamlar, adamcıklar derken; vay hallerine. Alkış Vallahi. Başka ne denir ki.
Son Nefes
Canımmm. Allah ayırmasın seni kuzularından. Hep sağlıkla, mutlulukla yaşayın inşallah.
ÇOK GEÇ KALDIK...
Mutlulukla alay eden bir öfke var sanki şiirde. Takacak Şair koluna o çocukları bir sonraki şiirde. Gümmm diye yere vuracak içindeki öfkeyi artık. Ve artık hep mutlu şiirler, mutlu yazılar yazacak. İnanıyorum. Bu kadar okuru varken. O gümm sesi ile inleyecek yer, gök.
DENİZ FENERİ
Yaşamımım en güzel şiirlerinden birinden geçtim Ev eskiydi Ama ne de şirin perdeleri vardı Pencereler renklenmişti Basamaklar eskiydi Yürürken ses çıkarır demişti Şair Uçtum... Yürümedim ki Bahçede güller Yerde çimler Birde havuz vardı içinde balıklar Fularım düşünce gördüm hepside kı
EGOTİK ŞİİR
Masaya vurulan yumruk sesiydi. Ya duy, ya öl. Der gibi. Güm.
- sin -
Galiba bu şiiri en iyi ben anlarım. Çünkü benim nick name' mi içtiğim sigara markası sanırlar. Değil. Benim annem bu kokuyu çok severdi. Ona bu kokuyu aldık ona öyle çok yakışmıştı bitmesin diye kullanmaya kıyamıyordu. Kokusu bitmeden annemi kaybettik. Şimdi ne zaman birisinde bu kokuyu duysam,
Bir yanım mavi
Günümün şiiri. Tebriklerimle Sn. Şair
Eylül'le Gelen Ç/Ekim
Galiba eylülü en çok ben seviyorum. Birgun onun saçlarına çiçekler takan şiir yazacağım. Mevsim araları hep hüzün dolar. Şiirlere yansır. Çok beğendim kaleminize sağlık.
Sen de gider miydin
Ben aldıımm ;)
A dan Z ye Şarkı İsmi
Favorim; "Rüzgar hep aynı yönde esmez." Bence bunu bir şiir ismi yapmalısınız. Nasılsa arkası gelir. Tebrik ederim.
Eylül Duyguları
Kutlarım Sevgili Gülperi.
Hep Coş Erzurum
İnsanın memleketini bu kadar çok sevip sahip çıkıp, sevgisini şiirlere dökmesi ne güzel. Tebrik ederim.
Taşımasu
Şiirin ismini bir an tiramisu ile karıştırdım. Okuyorum, okuyorum içinde tatlıyla ilgili bişey geçmiyor. Allah iyiliğini versin e mi, şunu doğru yazsan olmaz mı? :)
HECE PAZARI
Benden bu hicve kocaman bir mavi boncuk Afet Ablam. Tebrik ederim.
düşbudak ağacı
Annelerin sesini, yalnız anneler duyar Gule... Çok güzeldi.
Fermanlar
İlk misafirliğim de, güzel şiirle karşılandım. Sayfaya fermanla geldim, tebriklerimi bırakarak gidiyorum. Kaleminiz susmasın Şairim.
TUTAR MISIN ELİMDEN?
Bugün okuduğum kesinlikle en iyi şiirlerden biri. Gerçekten çok beğendim. Kalemine sağlık Gülüm.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Davidoff  şairi hakkında, Davidoff  kimdir, Davidoff  şiirleri,Davidoff  hakkında bilgi ve Davidoff  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.