E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
DALLI MUSTAFA

DALLI MUSTAFA

102 şiiri ve 8 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Çoktan çok olmaz dostlar; bereket azdadır...
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 102
Şiirleri
8
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
MUSTAFA SUNA

Çevrimdışı

11 yıl 2 saat 45 sn  boyunca üye

Diyor ki;
Çoktan çok olmaz dostlar; bereket azdadır...
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
9.375
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
115.609
Yazıları Kaç Kere Okundu?
6.155
Üyesi olduğu atölyeler

HECEYE GÖNÜL VERENLER
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

-
Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

KISA ÖZ-GEÇMİŞİ:
Şair, eğitimci-araştırmacı yazar. 1960 yılında, Mihalgâzi İlçesi, Alpagut Köyünde doğdu. Alpagut İlkokulu nu 1971 yılında tamamladı. Aynı yıl, girmiş olduğu Devlet Parasız Yatılı İmtihanını kazanarak Konya İmam-Hatip Lisesi""ne kaydoldu. 1978 yılında girmiş olduğu üniversite sınavında Erzurum Atatürk Üniversitesi, İslâmî İlimler Fakültesi""ni kazandı. Yaz döneminde, Kütahya, Hisarcık (O yıllarda Emet İlçesine bağlı) İlçesi, Hocalar Köyü Câmi İmam- Hatipliği görevinde bulundu.

1978 yılında başladığı üniversite hayatını, 1983 yılında tamamladı. 1982 yılında, İslâmî İlimler Fakültesinin adı, İlâhiyat Fakültesi olarak değiştirildi.

Okulunu bitirdiği yıl, Erzurum Merkez,Gâzi Ahmet Muhtar Paşa Orta Okulu, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenliğine atandı. 1984 yılında, vatani görevini yerine getirmek için Tuzla Piyade Okulu""na; oradaki eğitimini aldıktan sonra, asteğme


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada DALLI MUSTAFA  MUSTAFA SUNA şairi hakkında, DALLI MUSTAFA  MUSTAFA SUNA kimdir, DALLI MUSTAFA  MUSTAFA SUNA şiirleri,DALLI MUSTAFA  MUSTAFA SUNA hakkında bilgi ve DALLI MUSTAFA  MUSTAFA SUNA isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.