E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
congeri congeri
ÖMER ÇETİNKAYA
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

congeri yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
2011 İ BİTİRDİM
TEŞEKKÜRLER SAYIN ŞAİREM O GÜZELL,İK SİZİN YÜREĞİNİZİN GÜZELLİĞİ
KURBANLIK BİR KOYUNUN GÜNLÜĞÜ ( BAYRAM NEŞESİ OLSUN ):))
tebrikler sayın yazarım bu yazınız çok yerinde tebrik eder başarılar diler saygılar sunarım
---------------
GEÇMİŞ OLSUN Sayın Hasan hocam değerli dostum. Büyük geçmiş olsun, kaza yapmışsın. Bir yakın ahbabdan, biz yeni duyduk. Büyük geçmiş olsun, kaza yapmışsın. * * * Olur her insanın,başına gelir. İnsandır kederle, imtihan olur. Her musiybet, insanın günahı
---------------
TEBRİKLER ŞİİRLERİN ARASINDA ŞİİR GİBİ BİR ESER NE OLUR BİRDE BENİ ANLATSAN TAMIMANMI ŞART ZAMANLA ŞİİRLERİMDEN OLABİLİR SAYGILAR YAZARIM ...
Seni çok sevmiştim
PAT DİYE SENİ ÇOK SEVMİŞTİM DERSEN KIYMETDEN OLURSUN ŞAİRİEM SEVGİNİ ANLATMAYA DİL YAZI YETERMİ BİİİİİİİİİİR BAK YETER.
İNSAN
MUH OKURLARIM LUTFEN HAKSIZSAM YAZIN ELEŞTİRİN BENİM HATAMI BULUN YADA SAZININ DÖŞÜNÜ DÖVEN AŞIĞIN NE GÜZEL YARATMIŞ SENİ YARATAN.A KATILALIM O NEE DİYOTSA DEDİĞİNE UYALIM... UYMAYANLARI UYARALIM BU İNSANLIĞIN GEREĞİ... congeri tarafından 4/3/2009 12:23:06 PM zamanında düzenlenmiştir.
 
Bu sayfada congeri  ÖMER ÇETİNKAYA şairi hakkında, congeri  ÖMER ÇETİNKAYA kimdir, congeri  ÖMER ÇETİNKAYA şiirleri,congeri  ÖMER ÇETİNKAYA hakkında bilgi ve congeri  ÖMER ÇETİNKAYA isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.