E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
ckrefe ckrefe
Ömer ÇAKIREFE
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

ckrefe yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
deneme 222
Cesurca bir paylaşım. Kaleminize sağlık. Saygılar.
İnan Gittim
Ooooooo ARKADAŞ ARTIK DENEMELER YAPIYOR SIRADA HİKAYELERİM VAR ARDINDANDA ROMANLARIM VAR DİYECEK YOK DEMELİ. BENİM YORUMDA MED CEZİR GİBİ OLDU HER GİTMENİN BİR DÖNMESİ VARDIR YETERKİ KAPILAR ÇARPILMASIN. Git der haykırır gibi. Yüreğinde kalmadın isyanları. Görmedinmi gözlerinde kal yalvarışlar
Adımların arası gölgesiz kaldı…..
Klasik olacak yüreğine kalemine sağlık. Neden klasik Süleymen beyin yorumunun üzerinede yorum bulamadım lal oldum. Kır zincirlerini kopar Kopmayan zincir utansın Yaşa tadında doyasıya İzin vermeyen kader utansın... Sevgi ve saygılar...
RENGİNİ BİLEMEDİĞİM
Offffffffff süper şiir gibi desem yağcılık olmaz dimi. İnsan hayal ettikce yani umut ettikce yaşar. Lal oldum arkadaş kalemine yüreğine sağlık. :))))))))) sevgi ve saygılar...
Ergenekon Soru-Cevap
Ülkemde ne kadar yargıç varmış manşallah aslında bir kadı fotonuzu koysa idiniz dah şık olurdu. Osmalının çüküş yıllarında Allah'a değilde padişaha kul olan kadılar gibi.
FUAR OTELİ
HİKAYELERİN MUTLU SONLA BİTMESİ DİLEĞİ İLE GÜZEL BİR ÇALIŞMA TEBRİKLER.
CEVAPSIZ KALAN SORU
Yeni gelecek olan, ya ışık bir dolu yeni bir gün olsun dedi içinden; yada hiç açılmasın bu gözler hiç bir sabaha... Her akşamın bir sabahı her yeni günde bir umutdur arkadaşım umutlar olmasa insanlar yaşayamaz. Yürekden satırlar güzel sırlamışsın böyle bile yazabilmek güzel. Saygılarımla.
SEVGİLİ ANNEM
ANNENİZİN VE BABANIZIN RUHLARI ŞAD MEKANLARI CENNET OLSUN. SAYGILAR..
ANLAYACAKSIN
SENSİZLİĞE İTEN zamanın kalleşliğine YÜREĞİ BURASI SANIRIM YÜREĞNİZE KALEMİNİZE SAĞLIK ŞİİR GİBİ OLMUŞ KAH SİTEM KAH ÖZLEM KARIŞMIŞ. SEVGİLER.
ATEŞİN ELLERİ
Sesinin her tınısındaki değişimi bilirken benden uzaklaşmanı çok istedim, her doğan güneşle şafağa bir çizik daha atmanın kederini gözlerinde görmemek için. Çaresizliğin ağırlığını taşıyacağın günlerin vebalini bana yüklememen için.
İÇİM ACIYOR
Kaldımı böyle insanlar demiyeceğim var ezel siz gibi bir hayvan için neler yapıyoruz sizi anlıyorum yüreğiniz hep buruk müsterih olun siz gerkeni yapmışsınız.Ya kendi çocuğuna eşine kurşun sıkanlar onlar rahat uyurmu. Duyarlı yüreğinize hüzün değmesin. Sevgi ve saygılar.
YALNIZLIĞIN İSPATI
YÜREĞİNİZ DERT GÖRMESİN. SAYGILAR. ckrefe tarafından 1/21/2008 9:56:46 AM zamanında düzenlenmiştir.
AŞİL
YÜREĞİNİZE KALEMİNİZE SAĞLIK. SAYGILAR. ckrefe tarafından 1/21/2008 9:49:39 AM zamanında düzenlenmiştir.
GRİ YÜZLÜ KIZ
Yorum yapmakda zor ama yüreğiniz böyle dizmiş bunuda satırlara aktarabilmekde güzel. Saygılarımla.
Anneme 22.ci mektubum
Yüreğine sağlık arkadaş ya bu ne acele sanada birileri her yıl mektup yazsın diyemi kim özlemzki annesini babasını sevgini çok güzel anlatmışsın kah mektupda kah şiirde.Saygılarla...
MUCİZE
Yüreğinize sağlık.Saygılarımla... ckrefe tarafından 1/21/2008 9:37:09 AM zamanında düzenlenmiştir.
Modern Genclik !
Doğru söze kim kızabilirki arkadaşım. Yüreğine sağlık...
 
Bu sayfada ckrefe  Ömer ÇAKIREFE şairi hakkında, ckrefe  Ömer ÇAKIREFE kimdir, ckrefe  Ömer ÇAKIREFE şiirleri,ckrefe  Ömer ÇAKIREFE hakkında bilgi ve ckrefe  Ömer ÇAKIREFE isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.