E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
ceyhunaltunkas ceyhunaltunkas
Ceyhun ALTUNKAŞ
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

ceyhunaltunkas şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
YASAK BANA (2)
hocam mükemmel dizerini ve yüreğini kutluyorum. kalemin hep daim olsun. en içten saygı sevgi ve selamlar.
NOLUR SEVDİĞİM(2)
yüreğine kalemine sağlık üstadım beğeniyle okudum şiirini,yüreğin var kalemin daim olsun. şiirle sağlıcakla kal.saygı ve sevgiler.
ÜSTADIMA
Kalemin daim yüreğin var olsun hocam en içten saygı sevgi ve selamlar.
GELDE GÖÖÖRRRR
YÜREĞİNE KALEMİNE SAĞLIK HOCAM KEYİFLE OKUDUM. SAYGI SEVGİ VE SELAMLAR. Ceyhun ALTUNKAŞ
SARI KIZ...!!!
yüreğine kalemine sağlık abicim güzel çalışmanı ve yorumunu beğendim başarıların daim olsun. saygı sevgi ve selamlar. kendine iyi bak.
MIH GİBİ ÇAKILMIŞ
hoşgeldiniz. harika kalemini kutluyor devamını diliyorum. yüreğine sağlık çok çok güzeldi ve bir okadarda manalı ve anlamlı. saygı sevgi ve selamlar.
KOPART İPLERİ
yüreğine kalemine sağlık abicim güzeldi severek okudum. kalemin daim yüreğin var olsun.saygı sevgi ve selamlar.
Elimde Değil
Çıksamda bu dünyanın bir milyon katına Sıksam acılarımı her birinin çatına Kılıncı kuşanıpta o vahşi atına Öfke ile binmemek, şu an elimde değil.... tekrardan merhaba.Eklemek istedim kabul edersen ablacım...duyarlı yüreğini canı gönülden kutluyorum. kalemin daim yüreğin var olsun saygı sevgi
SÖZLÜME
Suların o dupduru gibi akışın. Hala şu kalbime akar sevgilim. Ceylan gibi ürkek ürkek bakışın Hala şu kalbimi yakar sevgilim .. Andığında beni ah ile anma, Bu günler bitecek çok fazla yanma. Gurbete gidenler unutur sanma. Candan seven yola bakar sevgilim .. Düğünde, bayramda eğme b
KOŞ AŞKIN PEŞİNDEN KOŞ
yüreğine kalemine sağlık hocam postadanda takip ediyorum şiirlerini. kalemin daim yüreğin var olsun. saygı sevgi ve selamlar.
BİZİM BUDALA
yüreğine kalemine sağlık abicim severek ve hak vererek okudum şiirini. kalemin daim yüreğin var olsun saygı sevgi ve selamlar.
ÖYLE...
ne vardı hem şair hemde besteci olsaydım.öyle şiirler varki bestele beni diye bas bas bağırıyor. yüreğine kalemine sağlık hocam ellerinden öpüyorum güzel şiirinide kutluyorum. kendine çok çok iyi bak saygı sevgi ve selamlar.
BEKLIYORUM!.!
yüreğine kalemine sağlık tebrik ederim güzeldi şiirin. kalemin daim olsun.saygı sevgi ve selamlar.
E V C İ K Ö Y Ü
yüreğine kalemine sağlık abicim çok çok güzeldi beğeniyle okudum. Allah şiir okuyan sesine zeval vermesin.kendine çok iyi bak saygı sevgi ve selamlar.
DOYANA KADAR...
çok çok güzeldi dizeler hocam yüreğine kalemine sağlık severek ibretle okudum. kalemin daim yüreğin var olsun. en içten saygı sevgi ve selamlar.
Yağmur Yüreklim
içten ve güzeldi tebrik ederim yüreğine kalemine sağlık kalemin daim olsun
İŞTE BÖYLE BİR ŞEY
yüreğine kalemine sağlık güzeldi kutlarım kalemin daim olsun
HELE BİR DÜŞÜN
yüreğine kalemine sağlık abicim çok çok güzeldi dizeler severek okudum. görüşmek dileğiyle abicim kendine iyi bak saygı sevgi ve selamlar.
ANAM
Allah tüm analarımıza Rahmet Eylesin.kalanlara sabır İhsan etsin.Mekanı cennet olur inşallah abicim yüreğine kalemine sağlık dizeler çok güzel duygu yüklüydü. kalemin daim olsun saygı sevgi ve selamlar.
BENİM DEDİKLERİN ACEP SENİN Mİ?
yüreğine kalemine sağlık abicim güzel dizelerdi severek okudum. kalemin daim yüreğin var olsun saygı sevgi ve selamlar Adanadan....
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada ceyhunaltunkas  Ceyhun ALTUNKAŞ şairi hakkında, ceyhunaltunkas  Ceyhun ALTUNKAŞ kimdir, ceyhunaltunkas  Ceyhun ALTUNKAŞ şiirleri,ceyhunaltunkas  Ceyhun ALTUNKAŞ hakkında bilgi ve ceyhunaltunkas  Ceyhun ALTUNKAŞ isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.