E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
cemil cemil
Cemil YILDIZ
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

1964 Ankara/ Çubuk doğumluyum.
İlk ,orta ve lise öğrenimimi Ankarada tamamladım.Müteakiben çalışma yaşamım içerisinde Açıköğretim fakültesi iktisat bölümünden mezun oldum. 2006 yılında memuriyetten emekli oldum.
İlkokul yıllarından beri şiir yazmaktayım. Edebiyata olan tutkum çok genç yaşlarda başladı. Şiir ve türküler ,büyüdüğüm ve yaşamış olduğum kültürün bir parçası olarak bende bu yönde kendisini gösterdi. Zaman zaman sevgi ve aşk şiirlerimin yoğun olduğu yıllarımın ardından ,insani değerlerin azalmasına olan tavırlarımdan dolayı dostluk ve gönül güzelliği üzerine biraz daha fazla yöneldim sanırım. Son dönemde edebi ve felsefi yanı daha ağır basan eserler yazmaya başladım. Evli ve 2 çocuk babasıyım . Halen Ankara'da yaşamıma devam etmekteyim. Tüm türkü ve şiir yürekli insanlara buradan selam ve muhabbetlerimi gönderiyorum.


 
Bu sayfada cemil  Cemil YILDIZ şairi hakkında, cemil  Cemil YILDIZ kimdir, cemil  Cemil YILDIZ şiirleri,cemil  Cemil YILDIZ hakkında bilgi ve cemil  Cemil YILDIZ isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.