E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
cemil cemil
Cemil YILDIZ
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Bloglara yaptığı yorumlar

cemil yazarının bloglara yaptığı tartışmalar


Blog başlığı ve ve yaptığı yorum
KAVGASI OLMAYANIN ŞİİRİ DE YOKTUR!
Emektar Daktilo Şiir Bülteni, kaos ve yozluk içindeki şiir camiasının üstüne kızıl bir yumruk gibi insin diye çıkartılmak istenmiştir. Şeyh-mürit yaltaklanmaları ve ahbap-çavuş ilişkileriyle ve el altından takas edilen sahte ödüller eşliğinde, kimi dergi ve yayınevlerinin “bizim çocuk” dedikleri kapıkulu şair(!)lerinin “şiir piyasasına” pazarlandığı bir ortamda, edebiyatın hiçbir güç odağına yaslanmadan, hatta bu çirkefe devrimci bilincimiz ve insan olmanın onuru ile kafa tutarak buradayız. Yüreğinizden öpüyorum sizi. "Duruşu olmayan bir beden sana ait değildir" ........Cemil

...
Kemalistler Nutuk'u nasıl sansürledi?
Dünyaya at gözlüğü ile bakanlar ne kadar mürekkep yalamış olsalar da dilleri renk tutmaz. Ağızları da Tükürük bezinin ifrazatı ile dolar ve saçacak ortam ararlar. İyiyi ve güzeli görmektense onu isteyip dilemektense çamura belenmeyi tercih ederler. Aslında yorum bile yapılmaz bu alıntıya fakat yandaş medyadan başka gözlüğü olmayanlara bir cevap olsun istedim sadece. Sedece edep ya hu! diyeceğim.

...
İYİ Kİ VARSINIZ TOSUN AMCALAR
Yürekten alkışlıyorumm bu yürekli dostumu. Daha neler duyacağız bakalım. hadi hayırlısı. Sevgiyle kal arkadaşım.

...
 
Bu sayfada cemil  Cemil YILDIZ şairi hakkında, cemil  Cemil YILDIZ kimdir, cemil  Cemil YILDIZ şiirleri,cemil  Cemil YILDIZ hakkında bilgi ve cemil  Cemil YILDIZ isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.