E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
canuregul canuregul
Can Üregül
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

canuregul yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
BABACIĞIM
"Babacığım beni ruhunla koru" diye dua ederdin canımın canı annem.cennetin en güzel köşelerinde buluşmanızı tüm kalbimle diliyorum.6 mart-ve -8 mart unutamayacagım tarihler oldular.canımın canı annem ve dedem nurlar ve allahın sevdiklerıyle bırlıkte olun
BABA
"Babacığım beni ruhunla koru" diye dua ederdin canımın canı annem.cennetin en güzel köşelerinde buluşmanızı tüm kalbimle diliyorum.
-4- KEMOTERAPİ'M
Gözümün nuru anneme buradaki insanlar moral verirlerdi,o ise onlara moral vermek için iyiyim derdi.Böylesi onurlu ve güçlü bir kişiliğin,son ana kadar güçlü direnişini başka bir yerde hayatımın sonuna kadar gorebılırmıım bılmıyorum.Ona sevgisini veren herkese çok teşekkür ediyorum.
Canım Oğul -3-
Kesinlikle allah daima dogru kulunun yanındadır.
Müfide'cik
canımm annem sözünü her zamanki gibi tuttun ayakta veda ettın butun acılarına.sonuna kadar dik durabilme gucunu verdı sana yuce allahım.Nur içinde yat gözüm annem.
HOYRATÇA HARCANAN AŞKA...))
Bazan sonradan gelir adem oğlunun farkındalık zamanı. Güzel bir yazı okudum.Emeğinize sağlık.
 
Bu sayfada canuregul  Can Üregül şairi hakkında, canuregul  Can Üregül kimdir, canuregul  Can Üregül şiirleri,canuregul  Can Üregül hakkında bilgi ve canuregul  Can Üregül isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.