E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
butalonepanda

butalonepanda

2 şiiri ve 6 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 2
Şiirleri
6
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Crescent Hilal

Çevrimdışı

3 yıl 4 ay 11 gün 2 dakika  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
1.249
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
834
Yazıları Kaç Kere Okundu?
1.198
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları


Kendisi Hakkında Yazdığı

1998 yılında İstanbul'un Fatih ilçesinde doğdum. Lise 3. Sınıfa gidiyorum. İlkokul 2. sınıftayken annem yazı yazarken hep ona bakardım. İlkokul 3. sınıfta annemden ilham alarak Edebiyatla ilgilenmeye başladım. Annem muhteşem bir kadın bu yönden çok şanslıyım. 2009 Ağustos ayında yazmaya ara verdim. Neden ara verdim onu bile bilmiyorum. Lise 2 Şubat ayının son gününde resim kursuna giderek güzel eserler çıkarmaya çalıştım ve Kasım ayında sergim oldu. 10. sınıfın yaz tatilinde kendime söz verdim. Ben tekrardan yazacağım. Kasım ayının 2. haftası sanırım yazmaya yeniden başladım. Hala yazıyorum. Yazmayı seviyorum. Ortaokuldayken hiçbir şey yazamazken şimdi harikalarımı yaratarak yazıyorum. Gerçekten çok mutluyum.
Üniversitede tek hayalim istediğim bir bölümde okumak. Ya Güzel Sanatlar ya da Edebiyat Öğretmenliği bölümünde okumayı çok isterdim.


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada butalonepanda  Crescent Hilal şairi hakkında, butalonepanda  Crescent Hilal kimdir, butalonepanda  Crescent Hilal şiirleri,butalonepanda  Crescent Hilal hakkında bilgi ve butalonepanda  Crescent Hilal isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.