E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
burcuuuuuuu burcuuuuuuu
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

burcuuuuuuu şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
ROKSAN ...
Eskimiş gibi anlatılırken aşk hiç unutulmamış olduğu vurgulanmış. Küçükken aşklar ne kadar masumdur değil mi? Çocuksu ve şirin... Bazen ilk aşklar aklımıza kazınır. Ne kadar aşk yaşanırsa yaşansın kaybolmaz zihnimziden. İzin verilmez sanırım buna. Çok şirin ve masum bir şiirdi okuduğum ve mısralar
AFFEDER İNSAN
SİZE KATILIYORUM YANİ AFFETMEK İYİLERİN İNTİKAMIDIR. AFFETMEYİ UNUTMAYIN KÖTÜ BİR ŞET SÖYLEDİYSEN AFFOLA!!:)
AFFEDER İNSAN
Affeder insan çünkü kendisi de o kadar masum değildir. Affeder insan çünkü sevmiştir. Affeder insan çünkü öyle olması gerekir bazen Affeder çünkü aslında çünküsü yoktur!! TEBRİK EDERİM GÜZEL ŞİİRİNİZİ VE SİZİ:)))
TANRISIZ GURBETİN KUŞLARI
NE GURBETLER GÖRÜLÜR AMA EN GÜZELİ VE YAŞANMAYA DEĞER OLANI AŞKA OLANDIR!!! BİR UMUT IŞIIĞI OLSUN DİYE SÖYLEYEYİM DEDİM. O GURBET KUŞLARI BİR GÜN PENCEREEMDEN GEÇERSE BEN DE SELAM SÖYLEYECEĞİM. TÜM OLMUŞ VEYA OLMAMIŞ GURBETLERİMİ KANATLARINA TAKIP UĞURLAYACAĞIM :))) burcu örekçi tarafından
TANRISIZ GURBETİN KUŞLARI
İnanın ki parçalarınızı birleştirmenize gerek yok! O parçalar sizi bir gün muhakkak tamamlar zaten! Papatyanız zaten sizi bırakmamış ve hep yanınızdaymış Ne güzel!!! Bazen gurbet bile yalancı olabiliyormuş. Gurbete meydan okumuşsunuz sanırım. BU GÜZEL İŞTE!!!! Her aşk zaten ''İLK AŞK'' değil
YANLIZLIK
YALNIZLIK HER ZAMAN GÜZELDİR!
SONralarımız
2 metre kare bi çukura bırakıp gidecekler. Beni her şeyden çok sevenler... Çok güzel olmuş. tebrik ederim!
öLümde Var
Bu sözün üstüne denilecek bir şey bulamıyorum.
ZOR GÜNÜMDE NEREDEYDİN ( 2)
Güzel şiirdi. Tebrik ederim.
Leyla İLE Mecnun
İnsan sevdiğine acı verir. Tarif edemediğiniz acı tüm bedeninize hücum ederken aslında daha çok seversin. Korma mecnun leylan hala seviyor seni!!!!!
Şiirlerim Olsun Benim
Siz değil şiir bulur zaten sizi. Dilinizin konuşmadığını yüreğiniz haykırır bu sayede. Huzur gibi... Rahatlarsın. Şiir her şeydir. Bir kere yazdığında kölesi gibi olursun. Yazdıkça yazmak istersin. Yaz ki ölmesin 'şiir' Yaz ki kendinden büyük olsun adımların
SEVDA KOKUSU
İnsan çok acizdir ve aşk acizliğini öyle bir anlatır ki birşey yapamaz. Zihninden geçer yapmak istedikleri bir bir ama yaptığı tek şey donup kalmaktır. Şu an böyleyim. Kendimi gördüğümü söyleyebilirim. Tebrik ederim bu güzel şiir için.
Aşk
Güzel olmuş ama keşke devam etseymişsiniz!!
Aşkın Gül Hali
aşkın gül hali olur yakardı güzel bir şiirdi. Tebrikler!!
DUA
AMİN!!!!!!!!!
Ben Seni Çok Sevdim
Aramıza hoş geldiniz!! Şiiriniz güzel olmuş. Tebrik ederim!!!
BİTER
Biter bu ömür de biter Nedensiz aldığım nefesler de biter Biter bitmez dediklerimde... Gün gelir hepsi biter!!! Çok ama çok güzel olmuş. TEBRİKLER!!
BİR GÜN ANLARSIN
yine güzel bir şiir daha dökülmüş yüreğinizden İnsanın dostu gibidir şiirler Ama bazıları vardır kılıç gibi batar mısra atladıkça Sizinkisi dostçaydı, güzeldi, harikaydı, muhteşemdi TEBRİK EDERİM!
AŞK BİTTİ!..
''Ve sen bedduaların ölümcül kokularında çok sürüneceksin!'' Hayaller muhteşemmiş. Aşk da muhteşem... İnanın aşk hiç bitmez. Tebrik ederim.
KIRGINIM
Bazen ne olursa olsun umut etmek gerekir. Bir şeylerin elinden tutmak mesela. Diyelim ki; hiçbir şey yok. O zaman susarak dinlemeliyiz çevremizdekileri. Mutlaka bize seslenen birleri vardır. O andan bambaşka yere taşıyacak bir fısıltı vardır. Tabii ki kırılacaksın, yok etmek isteyeceksin ama o zaman
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada burcuuuuuuu  şairi hakkında, burcuuuuuuu  kimdir, burcuuuuuuu  şiirleri,burcuuuuuuu  hakkında bilgi ve burcuuuuuuu  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.