E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
burakb burakb
burak balkaya
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

burakb şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
Gözlerin
sende mi burdaydın hayırlı olsun.
...
Ayağında lastik, sırtında odun, Çamura inat, buluta yakın, Kimlere ibret bu gayretin? güzel dizeler yaratmışsınız tebrikler
kısa
tanrı geceyi eledi üstüm başım yıldız ... çok güzel
HiKAYE...
yalnız şiirin melodisini pek yakalayamadım yani tam havasına sokmadı beni sanki birazcık geliştirilmesi gereken noktalar var onun dışında "duru bir nehrin tertemiz sulariydik.." kısmını beğendim. tebrikler
ÇINAR AĞACIM
güzeldir zamansızlık tebrikler
Sonbahardan
bu ve diğer şiirlerimize getirdiğiniz bütün yorumlar ve sunduğunuz takdirler için, teşekkür ederim herkese. burakb tarafından 11/23/2006 12:31:20 AM zamanında düzenlenmiştir.
ömrün aynasında..
kimi zaman kendimizi uzun zaman bulmaya çalışırız. kaybedilmişlik duygusu hissettim, tebrikler. burakb tarafından 11/4/2006 10:54:39 AM zamanında düzenlenmiştir.
Aklımın Başımda Olmadığı Zamanlar!!
Şiir kendi içinde bazı noktalarda boğulmuş gib geldi bana ve bazı benzetmelerin çok başarılıyken bazıları sıkılmış(yalnız) duruyorlar. Ayrıca bazı tekrarlarda kimi yerde akışı kesmezken, kimi yerde uygunsuz gözüküyor. Bunların dışında, konun milyarlarca insanın içinde birinin hikayesi, bireyin.
 
Bu sayfada burakb  burak balkaya şairi hakkında, burakb  burak balkaya kimdir, burakb  burak balkaya şiirleri,burakb  burak balkaya hakkında bilgi ve burakb  burak balkaya isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.