E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
bulutsuzluk özlemi bulutsuzluk özlemi
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

bulutsuzluk özlemi şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
Ay tutuldu
Gurbeti sızlamış yine kurşun kalemimin. Nasıl sızlamasını ki! Hayat işte herkesi bir yerlere savuruyor.. Kuzuyu anasından ayırıyor.. Bu hasreti çeken bilir.. Özlemin dile gelmiş.. Allah kavuştursun diyeyim en kısa zamanda.. Güzeldi yine Sevgilerimle..
Muaf Yıllar
Oku oku bitmedi şiir... :)) Geçmişe götürdü bizleri dizeler.. Yüreğinize sağlık.. Saygılar...
Gece nöbeti....
Bir sonun başlangıcı gibi nöbetçi aşk. Ertelenmiş sevinçlerin can bulduğu, öyküsü tükenen zamanlardan, öyküsü yeni heyecanlar veren zamanlara geçiş gibi.. Yüreğinize sağlık Taylan hocam. Saygı ve sevgilerimle..
aşk
Ne zaman bu kalem yazsa şiire doyuyor insan.. Yüreğinize sağlık Yine çok güzeldi.. Saygılar..
Kesmekeş
Bülbülüm altın kafeste... O birileri hep var zaten hepimizin sokağında. Yüreğine sağlık güzeldi yine.. Sevgiler...
Uzlet I
Tebrik ederim güne gelişinizi ve şiirinizi..
Papağan Kafesindeki Mağdur Saki
:) güzel tesir etmiş...
Balon keyf
Balon keyfin salanatı kısa sürer.. Gün gelir o şişkinliğinden Bi şey kalmaz pısar kalır bir köşede.. Yüreğine sağlık.. Sevgilerimle..
GİDİŞİNE BIRAKTIM
Gidişine bırak, su akar yolunu bulur nasıl olsa. Yüreğine sağlık Feyza.. Sevgilerimle..
Gidiş Mevsimi
Tebrik ederim güne gelişinizi ve buna sebep değerli şiirinizi...
Kavlükarar
Kurşun kalemin, kurşun gibi şiirlerinden yine.. Yüreğine sağlık.. Sevgiler le..
Boşu Boşuna
Güne gelişinizi kutlarım Ahmet hocam.. Saygı ve selamlarımla..
uzak
Olmayınca olmuyor işte sevgili Rezzan. İnsan ister istemez kabulleniyor zor da olsa. Sonra insan en bildiğine, kendine sarılıyor kimsesizliğinde. Yüreğine sağlık.. Sevgiler..
AYRILIKLAR
Sarılmayan, iyileleştirilemeyen küçük sarsıntılar beraberinde yıkımı, o kaçınılmaz sonu, ayrılığı getirir.. Güzel bir benzetme idi Serap Hocam.. Yüreğinize sağlık.. Saygı ve sevgilerimle..
giz ve mavi
Her yağmur sonrası seni bekler yüreğim yağmurla gelen gökkuşağı gibi... Yüreğinize sağlık.. Güzeldi şiir ve sinekler.. :)
HRİSTİYAN KOMŞUM
Herkesin dini kendine. Önce insanlara bakış açısını değiştirmek lazım.. Tıpki sizin bakış açınız gibi.. Siz üst komşunuza sinirlenip bütün bir genele yaymışsınız nefretinizi. Komşuluk hakkı dinimizde her şeyden önce gelir.. Bir iki kişi düşüncesizce hareket edince hepsi mi öyle oluyor.. İnsan
sen ve ben
Çok hoş şiirdi.. Şiiri okuyunca yıllar yıllar önce yazdığım şiirim geldi aklıma.. .. Ben bu kadar değilim Eksik bir yanım. İki gözüm varsa İki eksik. Onsa parmaklarımın toplamı Onu eksik.. Ben bu kadar değilim Gel desen gelemem İki ayağım eksik... Yüreğinize sağlık.. Sevgiler..
TAVsiye
O kadar!.. Yüreğine sağlık çok sertti.. Sevgiler..
Yani! Şiyiri…
Yani takke düştü kel göründü mü demeli şimdi.. :) Gerçi siz bize diyecek bir söz bırakmamışsınız. Şiyir her şeyi söylüyor bünyesinde. Yüreğine sağlık. Saygılar.
son gibi ama değil.
Bu güzel şiiri günde gördüğüme sevindim.. Çok beğenmiştim dün okuduğumda.. Geldim gittim üç beş defa okudum.. Tebrik ederim güne gelişinizi.. Nicelerine inşallah.. Sevgiler..
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada bulutsuzluk özlemi  şairi hakkında, bulutsuzluk özlemi  kimdir, bulutsuzluk özlemi  şiirleri,bulutsuzluk özlemi  hakkında bilgi ve bulutsuzluk özlemi  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.