E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
BOZOK KIZI BOZOK KIZI
 
Üye / Kimlik onaylı üyeVIP Üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

BOZOK KIZI yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
Herkese bir Atatürk.
Çok güzel anlatmışsınız Ahmet bey kardeşim kalemin gücü yurekten gelirmiş kutlarım saygılarımla.
“Sen Bu Taksimatı Nerden Öğrendin?”
Çıkarları uğruna değerlerin yerle bir edildiği günümüzün özeti bir yazı tebrikler hocam payıma düşeni alarak ayrılıyorum sayfanızdan saygılarımla.
Halamın Radyosu
Çocukluğuma gittim anılarınızla birlikte dedemin her horoz ötümünde uyanıp ilk işi başucundaki radyodan yurttan sesler dinlerken solistlerin adı Aliye Akkılıç ın ne zaman ismi anons edilse dedeme.. " dede saçımın at kuyruğunu kestirsem radyoya girip bende türkü söyleyebilir miyim?" Olurdu. Tebrikle
Fokur ve Fokur
Değerli yazınıza yorum olarakta olsa ilave edeceklerimi yazmak istedim hocam ne güzel değinmişsiniz okumanın bilimin önemine. önce kutlarım bu duyarlılığınızdan dolayı fakat, AB ve ABD de bizim uyutulmamızı sağlayan, 24 çeşit tarikat ve şeyhleri ve bir mahalleye en az üç cami ve öğretmen maaşından
BENİ NEDEN GÖRMÜYORSUNUZ?
Geçmişten ne kadar uzaklaşmakta peşimizi bırakmıyor tebrikler
BİR GÜZEL DÖVÜN
Güzel yorumunlarınız için teşekkür ederim değerli gönül dostlarım saygı ve selamlar. BOZOK KIZI tarafından 6.12.2020 12:34:09 zamanında düzenlenmiştir.
KENDİMSİZ BİR DÜNYA ÖZLEMİ
Tutunur insan kendi yalnızlığına, kalabalıklar içinde nefesine sarılarak bazen şiir çıkar o nefesten, bazende yazı olur böyle.tebrikler arkadaşım her daim güzellikle kalınız sevgilerimle.
KENDİMSİZ BİR DÜNYA ÖZLEMİ
Tutunur insan kendi yalnızlığına, kalabalıklar içinde nefesine sarılarak bazen şiir çıkar o nefesten, bazende yazı olur böyle.tebrikler arkadaşım her daim güzellikle kalınız sevgilerimle.
Çağın Vebası
Ne yazık ki çağımızda sıgara içen o kadar çok genç, anne ve hamile olan anne adayları var ki gördüğümde içim parçalanıyor. O masum yavruların hiç bir günahı yokken bu illete yakalanıyor.Anne olmak kendinden önce yavrusunu düşünmektir.Bu resmen sorumsuzluk bencillikten başka bir şey değil bu kadar
ÖĞRETMENDEN ANILAR - 3
Duyarlı bir öğretmen baba kadar özeldir öğrencinin gözünde yüreğiniz kaleminiz susmasın efendim saygı ile
HACI
Canı gönülden tebrik ederim çok değerli ve çok anlamlı ve gündemimizle de ilgili bir eserdi kaleminiz ve yüreğiniz susmasın kardeşim saygı ve selâmlarımla.
HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK
Tebrikler Ahmet bey düşüncelerine tercüman olmuşsunuz geç kalmadan tekrar kendi kendimize yeten bir ülke olmalıyız çok geri gittik çok, ders almıyoruz hiç bir şeyden bilime yatırım yapılmıyor biyolojik savaşlar başladı gelişmiş ve varlıklı ülkelerin halkları ayakta ve hayatta kalırken bizim gibi ü
YATAĞIMDAKİ YABANCI ( KANLI YORGAN )
Finale gelmek için nefes nefese okudum, anı, öykü hangi yazınız olursa olsun,mizah tarzınıza hayranım, bunu söylemeden geçmeyeceğim tebrikler Sami hocam..
YILANIN YÜREĞİ
Öykünüzün etkisinde kalmamak mümkün değildi,elbette yaşayabilinir barış içinde içimizdeki tüm azınlıklarla zaten halklar bunu başarmıştı yüzyıllardır. Ne yapıyorsa devlet politikaları ve savaştan nemalanan yöneticler tarafından bozuluyor ülkelerin huzuru. kalminize yüreğinize sağlık Ömer bey..
Köle doğup,köle ölecekler.
BOZOK KIZI tarafından 1/4/2017 8:22:08 PM zamanında düzenlenmiştir.
ARŞAK, ANUŞ, NAİRA ve GÖĞCE BACI’NIN FIRAT’IN BOZBULANIK SULARINA KARIŞAN ÖYKÜSÜ
Sayın çok değerli Ali bey, hikayenizi okurken göz yaşlarıma hakim olamadım, Nazlı halanın ( Nairanın) yerine kendim geçtim bir ara, insanın insana zulmünün en acısdır kendinden olmayanı katledip yok etmek..Oysa bilseler ki 8 bin yıllık,hatta 12 bin yıllık tarihi. sümerler hitit ( hatti) halklarının
Beni Halil öldürdü
Sonunu merakla bekleyeceğim tebrik ederim.. saygılar.
ANILAR
Anılar, yanlışıyla doğrusuyla bize kattıklarıyla bizim bize aittir. güzel şeyler yinede iyi ki yaşadık.. tebrikler hocam..
.
Yüreğine kalemine sağlık, duygu ve düşüncelerimize tercüman oldunuz kardeşim saygılarımla..
Koca Kulak Türbesi
Ne güzel anlatmışsın arkadaşım, bizdeki türbelerin varlığı o kadar çok ki , işin özü ise şeyh uçmaz, mürit uçurur bizdeki türbe anlayışı bir başka ülkeler de var mıdır artık bilemiyorum. tebrik ederim canım güzel bir konuydu sevgilerimle..
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada BOZOK KIZI  şairi hakkında, BOZOK KIZI  kimdir, BOZOK KIZI  şiirleri,BOZOK KIZI  hakkında bilgi ve BOZOK KIZI  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.