E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
BOZOK KIZI BOZOK KIZI
Aliye  Uyanık
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

BOZOK KIZI şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
Süyük
bu süyük zübükgiller ailesinden sanırım..:)) küsmesin can yaşam küsülecek kadar değil kimseye ..sevgilerimle..
Sessiz Sahilde Gezintiler (Çağrı )
Koydaki gezinize katılmak muhteşem olacak sanıyorum hocam kolaylıklar dilerim hissetim denizin kokusunu ve dalgaların sesini tebrik ederim saygılarımla..
Yüreğimin Kırıntıları_3
Her bir şiirin diğerinden daha bir güzel ve anlamlı, bazıları az ve öz anlatım bam telime vurur gibiydi yürek sesin kalemin hiç susmasın can sevgilerimle..
İki yüzlü yaşam
Aynen canım, yaşam da insanlarda iki yüzlüler .tebrikler ve sevgiler..
FANİYİM
Hatırlatmak zorundamıydın abisi, ne yapalım yani aynalara bakamayacaksak bir gün (((( yüreğine kalemine sağlık çok anlamlıdı can abim saygılarımla..
İkimiz bir bedeniz
Çok güzel bir şiirdi, ismiyle bağdaşan bir eser tebrikler arkadaşım az fakat öz anlatım yine her zaman ki gibi güzelliğinde ..sevgiler güzel yürekli dostum..
TAYO EMMİ
Hadi bakalım inşallah diyelim.. tebriklerimle çok hoştu aman dikkat et sataşmaya yer arıyor hırsı burnunda bu aralar.. face sayfalarını takibe almış kardeş ))))saygılarımla..
DÜNYA NE DERSE DESİN
Muhteşem yüreğine sağlık... işlerine gelmeyenleri dünya kabul etse de etmiyorlar..Dünya, Türk basını baskı altında özgürce haber veremiyor halk uyutuluyor şehit haberleri bile söylenmiyor gösterilmiyor TV lerde diyor onu kabullenmeyip yalanlıyorlar ama .. çok üzücü durumdayız maalesef ki..kaleminiz
Afredita...
Sizi dinlemekte okumakta ayrıcalık benim için çok değerli arkadaşım susmasın kalemin ve yüreğin.. sevgilerimle
AH VURSAN NE OLURDU?
Güzel demek az kalır muhteşemdi hocam, tebriklerimle saygılar..
Aşk İle Vuslata Erdim
Hoş geldiniz sayın Kosani, sizi tekrardan aramaızda görmek ne güzel, harika bir eserle gelmişsiniz kaleminize yüreğinize sağlık muhteşemdi yürek sesiniz . saygı ve selamlarımla.. .
SORMA
çok güzeldi yüreğine sağlık kalemin hiç susmasın abim sevgi ve saygılarımla..
TÜRKİYE SİZİNLE GURUR DUYUYOR !
Muhteşemsiniz değerli kardeşim, yazılacak daha çok şey var kaleminiz susmasın lütfen dikkat her eve bir polis oturtacaklar yakında,..:)))
DÜNYA DEVİ/YİZ!
Tebrikler kardeş, ne söylesek yazsak azdır, anlatacak o kadar ey var ki içimizi yaralayan, ahlakın sıfırlanmış çağını yaşıyoruz sanki.. yüreğine kalemine sağlık saygı ile.. Aydınlanma vakti değil mi zaman? Hala orta çağ mı, duruyor usta ? Bu ne gidişattır, yer gök el aman Dil tutulup d
HAMMURABİ
Kaleminiz yüreğiniz susmasın ablam öyleya maden geliyor Arapça geri o zaman, Hamurabi kanunlarını da görelim yoksa baş edemeyeceğiz bu hırsızlarla..sevgilerimle..
= KÜSTÜM OYNAMIYORUM =
Yüreğin kalemin dert görmesin arkadaşım, yine konuşmuş yürek sesiniz tebriklerimle sevgiler..
Pazar Artığı
çok güzeldi arkadaşım tebrikler..
İki aşkı deli
Tebrikler şair dost..
Mihri 4
ani bir sancıydı saplanan, dün geceden kalmış uykusuz gözleri, kırağı düşmüşcesine çatlak elleri.. mihriii....tebrikler arkadaşıma..
KISKANMAM
Şiir öyle dolu ve anlamlı ki daldım gittim.. değerli Ahmet bey kardeşimin yorumuyla bir başka güzeldi eseriniz tebriklerimle..
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada BOZOK KIZI  Aliye Uyanık şairi hakkında, BOZOK KIZI  Aliye Uyanık kimdir, BOZOK KIZI  Aliye Uyanık şiirleri,BOZOK KIZI  Aliye Uyanık hakkında bilgi ve BOZOK KIZI  Aliye Uyanık isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.