E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
BOZOK KIZI BOZOK KIZI
Aliye  Uyanık
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Ne dediler?

BOZOK KIZI üyesi hakkında kim ne demişler?


 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın.
Yazılan düşünceler
Kevser BAYSAL Kevser Baysal
Profili | Şiirleri | Yazıları
Kendisine, kendimce bir isim verdim:
Şairelerin/Şiirlerin gönlümdeki Kraliçesi ...

Yazdığı Şiirlerin çoğu kalbime, gönlüme hitap etti. Şiir Tutkum Aliye Uyanık ablamın güzel Yüreği ile bütünleşti ve bu sebepten elimden geldiğince Yürek sesine Şiirlerine her zaman Ses olmayı sevdim. İmkan ve Zaman doğrultusunda yeni Çalışmalarda yeniden buluşma temennisi ile Sevgimi Saygılarımı bırakıyorum Sayfana ablacım... iyiki varsın...♥
batu_41 mesut yiğit
Profili | Şiirleri | Yazıları
DEĞERLİ KARDEŞİMİ GETE OLSA TANIDIĞIMA ÇOK SEVİNDİM KALBİ GÜZEL YÜREĞİ GÜZEL GÜZEL DUYGULARIN İNSANI.İNSANI OLDUĞU GİBİ KABUL ETMEK İNSANLIĞIN ŞİARINDANDIR DİYOR.GÜZEL ÇALIŞMALRININ DEVAMINI DİLER.MUTLU SAĞLIK DOLU BİR YAŞAM DİLERİM.SAYGILARIMLASIN
Emine UYSAL (EMİNE45) emine uysal
Profili | Şiirleri | Yazıları
Şiirlerini okuyunca kişiliği hakkındaki düşünceleriniz hemen belli olur. Saf ve duru bir kişilik. Doğru bir insan, sıcak bir dost. İyi ki varsın Aliye. Sevgiler.
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada BOZOK KIZI  Aliye Uyanık şairi hakkında, BOZOK KIZI  Aliye Uyanık kimdir, BOZOK KIZI  Aliye Uyanık şiirleri,BOZOK KIZI  Aliye Uyanık hakkında bilgi ve BOZOK KIZI  Aliye Uyanık isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.