E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
blue_white blue_white
yılmaz yıldırım
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

blue_white yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
merhaba...
yureğine emeğıne gönlune sağlık her zamankı gıbı enfestı saygılarımla..
AFEDERSİN EY/LÜL
tebrıkler sultan gene sultana yakışır şekılde yazmışın ve her ne kadar ucu dokunsada mıllete arada yazmakta lazım gerçeklerı yureğine gönlune sağlık (harıkaydı)
SOR/MA
harıka sultan hanım gene konuşmuş yureğiniz kutlarım saygılarımla harıkaydı..
BEN/İ ANNEM/E GÖTÜR/ÜN
keşkelerı sevmedım dunyada keşke butun herkes anne dıyebılse candan ve içten kutlarım saygılar..
EN KOLAY HATİM...!
ve aleykum selam harıkasınız yazınızı beğendım bızde sızın Ramazan/ınızı ve Mübarek Kadir gecenizi ve Bayramımızı kutluyoruz blue_white tarafından 8/8/2010 1:16:45 PM zamanında düzenlenmiştir.
MUTLULUK
Elele zorluklara beraber sırtsırta dayanarak geçmeye çalışmalı birbirini sevenler...En başta güven olmalı birlikteliklerde...Herkesin deneyimleri vardır bu konuda...körükörüne sevmemeli insan..kendi çıkarları uğruna harcamak isteyenleri iyi tanımalı insan...hele rol yapmasını beklememeli partnerinde
 
Bu sayfada blue_white  yılmaz yıldırım şairi hakkında, blue_white  yılmaz yıldırım kimdir, blue_white  yılmaz yıldırım şiirleri,blue_white  yılmaz yıldırım hakkında bilgi ve blue_white  yılmaz yıldırım isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.