E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Bir varsin Bir yoksun Bir varsin Bir yoksun
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Bir varsin Bir yoksun yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
Bu Gün Doğum Günüm
Doğum günün kutlu olsun Sen okumasanda. Seni hiç unutmayacağım Sevgilerimle arkadaşım
İNSAN OLMAK
Tebrik ederim üstad. Derin bir konu açılmalı açıklamalı daha geniş geniş yazılmalı..kısa olmuş..saygılarımla
Bu gün gene benim günüm
Hayatta her şeyi yaşamalı insan oğlu, Ama acıyı yaşamamalı..diye düşünüyorum..Taktir ilâhii tabiki..Bu doğum günün Hüzünle kutlandı biliyorum..yinede iyiki doğdun iyiki varsın Arkadaşım..100 yaşına kadar burda yazını yazsan bizlerde okusak :)) doğa fotoğraflarını harika çekim yapmışsın bravo de
gözlerinden öptüm,gurbetin !
Beğeni ile okudum.. Tebrik ederim
Bu günmüsyü ....
Her mum hayatının ışığıdır, pastanda ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın hayırlı, doğum günün kutlu olsun… Değerli Arkadaşım
ve nicht
Bu nasıl bir yazıdır ..hiç anlam veremedim..
YUFKA EKMEK
Yufka ekmek yapmayı da severim yemeyide ..mukemmel bir tat.. Konya altına gelince ..bildim bileli halk plajıdir...
PİŞKİN YALANCI
Allah korusun böylelerinden... Allahım beni seviyor..korududa!!!!
KALPAK
😃👍
456- ISLAK KIZ
Tebrik ederim
Tecerrüt
İçi özlem... İçi hasret… İçi onsuzlukla dolu bu ömrün. -Ellerinden tutuyor ecel…- TEBRIKLER HOCAM
Kusurlu Hareketler
Ah bir yapabilsek
1 Subat
Şubat dediğin nedir ki :) 4 yılda 28 çeker bekleyelim 29 çeksin.. :) :) Sağlıklı bir yıl daha geçirmek umuduyla.. Gücünüz yok olmasın yeterkii? Umudunuz her yeni güne aydınlık olsun ..
Aklım
Duâ lar eder insan , hani hangi duâ ne zaman hayırlısıysa Allah o zaman yaşatır ..Yaşamın dolu dolu geçer , inşallah ..hüzünlü bir yazı olmuş ..Tebrik ederim paylaşım için. .
SİZ MEDENİYET DEMİŞTİNİZ
Besle kargayı oysun gözünü diye bir söz var.. terrorist leri besleyen çeksin cesasını..
Öylesine bir gün
Dün Sevgililer günüydü ..öylesine bir gündü aslında.. Sevgiyi çoğaltma diyelim..Umarım sevgi adına adım attıklarımız olmuştur.. Sevgiyle kalın .
Öylesine bir gün
Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım…. Doğum günün kutlu olsun! Öylesine bir gün değil Böyle güzel bir gün işte insanlar özel g
Bu Gün Doğum Günüm
Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım…. Doğum günün kutlu olsun!
BİR AŞKIN HİKAYESİ
Hani derler ya aşkından deli olmuş" gercek bir hikâye bence.. ve Aşk adamı deli eder.. Yazar arkadaşım Harun yıldırım..çok güzel yazmış. KUTLARIM
YALNIZLIK _2
Saygı sevgi dolu , bir okadarda acı aşk ..cok güzeldi Kaleminiz.
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Bir varsin Bir yoksun  şairi hakkında, Bir varsin Bir yoksun  kimdir, Bir varsin Bir yoksun  şiirleri,Bir varsin Bir yoksun  hakkında bilgi ve Bir varsin Bir yoksun  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.