E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Birgül Afşin Birgül Afşin
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Birgül Afşin yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
Hayata 1 ölümlük ara...
Offf okurken tüylerim diken diken oldu diyebilirim anneler hep bizim için çok farklıdır Rabbim kimsenin annesini başından eksik etmesin kaybedenlerede sabır diliyorum Rabbim mekanlarını cennet etsin. Zaten cennet anaların ayakları altındadır. çok güzeldi . Kutladım can-ı gönülden.
(İSTANBUL ZİYARETİMİZ)
İstanbul evet ihtrişamlı görünümü ile cezbediyor yürekleri martılar vapurlar kuş cıvıltıları değilmidir içimisi ısıtan. Kız kulesinden yükselen sevgi Galata kulesinde son bulur. Ahhh İstanbul ... çok özledim seni.... Harikaydı İstanbul geziniz ben okadar gezemedim malesef :(
İlk Tanık
En saf duygularla yazılmış dile gelmiş herşey kuma benzemek ne güzel değil mi. suya hasret kum gibi olmak. Kutluyorum beğeni ile okudum ve hak ettiği yerde yazınız efendm.Saygılarımla.
Kırıntılarım...1
Bu ne içten bir yazıydı okuyunca farklı bi keyif aldm abla .)
 
Bu sayfada Birgül Afşin  şairi hakkında, Birgül Afşin  kimdir, Birgül Afşin  şiirleri,Birgül Afşin  hakkında bilgi ve Birgül Afşin  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.