E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Birgül Afşin Birgül Afşin
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Birgül Afşin şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
KAÇ KERE SEVDİM SENİ
Bende bugün siyah giydim elbisemi İçim beyaz değil ki !
Yar'sız
ben sevmelere susayan bir güz kaldırımlarda sere serpe uzanan bir beden olmuşum Gözlerimi köreltmiş Ölmüşüm… Güzeldi Tebrikler.
KÜSTÜRMEYECEKTİN TEMMUZLARA
bugün dinlediğim en güzel şiir sesine sağlık kelebeğim seviyorum seni ve sesini :)
BİR YALNIZLIK VURGUNU
Kelebeğim canım ablam yine harika şiirin ve o güzel yorumun nedense seni dinlemek keyif veriyor bana sen bizim gibi düz okumuyorsun farklılıklar katıyorsun efektlerle :) ve ben bayılıyorum bunaa.
(D)ÜŞÜYORUZ YÂR YAR/INA
Bu şiiri hiç unutmuyorum bu şiiri de seslendirmiştim sanki :) ama seslisi yok burda Yadigar ablacım inş. görürüm ilerde :) çok çok tebrikler seni burda gördüğüme de çok sevindim.
NABIZ ATIŞLARI
Şimdi tek basamaklı yokuşta yaşlanıyor gençliğim ihtiyar yüreğimle, Bunu izninle ç/aldım ablacım kendimi böyle hissediyorum çünkü :(
KARA GÜNLER
güzeldi bana birini anımsattı devamını bekleriz.
YAZIK!
Kısacık ama çok güzel sözlerdi yüreeğinize sağlık.
YA YASAK YA DUL BİR KURŞUN
Körü körüne de itiraz etmesin Kederim aynalara Mekânı yok Sancıları soğuk Parmakları kırık İnandıkları aşka değil B a ş k a… Harikaydı işte buna bayıldım
BEN SENİ ÇOK BÜYÜK SEVDİM
Funda ablacım çok çok güzel bir şiir okudum ve tatlı sesinden dinledim yürekten kutladım sevgiler.
GÖLGELER
Yine harika özellikle fon ne güzel öyle kulağı okşuyor sese zaten birşey diyemiyorum artık kullanılan efektler bitiriyor beni kutladım çok çok şirin kelebeği.
DİLEM(MA)
Gözlerin çorak topraklarıma değdiği gün Maverasız her ırmak elbet mecrasını bulacak. Finali çok güzel bitinmişsinz çok güzeldi okumak kutladı çokça
Zehirli Suskular
Kuluçkaya sokulmuş gurk beyinler Figüranlarını oynatıyor Hayatımın son sahnesinde Çok güzeldi okumaya değer diye düşünüyorum.
HÜZÜNLÜ BAHAR
Güne yakışan bir şiir olmuş bahar geldi ama dediğinz gibi benimde içimde bitmeyen hüzünler var umarım yaza bu hüzünler gider. kutladım çok çok
GÜNAYDIN AŞK
Sultan hanım şiirde güzeldi yorumda kutladım sizi.
Yitiğim
Mustafa hocam kaleminiz okadar güzelki her şiiri sessizce takip ediyorum çok beğenerek Güray beyde çok güzel yorumlamış iki güzel yüreğe selamlar.
Sende Kaybettim Bizi
Arzucum sende seslendirmeye başlamışsın :) çok güzeldi ilk kez dinledm tabi efekt ayarlarını biraz düzenlesek daha ii olacak çok yankı var ama harikaydı hem şiir hem yorum.
Gecenin Gözleri
Çok güzeldi fon ile de çok yakışmış bu şiir bu fonla okunmalı. Yürektn kutluyorum.
AYRILDIK
Funda ablacım yaa neden bu kadar güzel şiirlerin ve hepsi harika çok beğeniyorum bu özellikle yüreğime değdi sesszice harikaydı çok çok kutladımmmmm seviyorum sesni kalemini :)
Kumdan Yüreğim
Nurcan ablacım yine o güzel kaleminden muhteşem satırlar dökülüvermiş okurken insanın tüyleri diken diken oluyor ve bu şiirini seslendirmek istyorum izninle :) teşekkürler kutladım seni yürekten can ablam güne yakışır bir şiir.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Birgül Afşin  şairi hakkında, Birgül Afşin  kimdir, Birgül Afşin  şiirleri,Birgül Afşin  hakkında bilgi ve Birgül Afşin  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.