E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Bir Eflatun Ölüm Bir Eflatun Ölüm
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Bir Eflatun Ölüm şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
siyanürlü şiir
Anlatılmaz bir şey var bu şiirlerde... Hele “Adem” girdiyse içine, hep söylüyorum ki; başka oluyor! Bir zikir gibi, belki bir semah gibi dönüyor sanki etrafında mısralar. Okuyası, okuyası... sonra bi susası geliyor insanın... (Nasıl bir yorum olduysa artık:) )
Felek Çıkmazı
Jiletimle gelmiştim ama, bilsem ekmek getirirdim:)
Öykü
Sayıyı arttırabilirim;) Sevgilerimle...
Çünkü sen ~
Biraz uzun tutsaydın da doysaydık sana Nefim:) Sevgimle çok 💜💛
ç.ç.ç.ç.
Ne iyi geldi şiir...
en sahicisinden
İlk üç mısra, koskoca bir şiir! Yine zeka ve yetenek bir araya gelip harikalar yaratmış... Ne zaman Arel okusam, anne kurabiyesi (tarçınlı) kokusu alıyorum:) Adem’e selamlarım, Arel’e sevgilerimle:)
Canımın çekirdeği...
Özellikle final enfesti... Tebrikler
Öykü
Diğer özel günleri saçma ve son derece gereksiz bulurum ama, doğum günlerine karşı bir zaafım var:) kişiye özel olmasından kaynaklanıyor sanırım. Belki de, doğarak hayatımıza kattıklarını bir kez daha hatırlattığı içindir... Varlığın, Edebiyat Defterine bir armağan. Sen de sözcüklerimizi armağan
Başarısızlık Hikayesi
Düşündürücü... Ama hep böyle bakmak, insanın kendine haksızlık olmaz mı? Ve çok yıpratıcı...
SENİN YÜZÜNDEN ÖLÜMLÜ KALDIM
Efsane!
Atların şarkısı
Tutulmayacak gibi değil! Saygıyla...
Öğüt...
İyi ki çıkarmışsın bu öğütleri sandıktan! Enfesti... Sevgilerimle çok
Öykü
Okudum, beğendim ve çıktım... O kadar beğendim ki, tekrar okumak istedim ve sözle de bunu beyan edeyim dedim:) “Neden size şiirler yazıyorum durmadan? “ diye sordum ben de kendime. Sen yanıtları bulmuşsun... Sevgilerimle çok!
Gözleri Zifir B’ela
Öyküsü olan şiirleri çok seviyorum, hep şiirin içinde tutuyor insanı... Albatros yine kanatlarında bir öyküyle gelmiş ve ne güzel anlatmış. İçine, rengim de girmiş hem bu kez:) Sevgilerimle... Bir Eflatun Ölüm tarafından 10/28/2019 5:02:51 PM zamanında düzenlenmiştir.
İlâhî
Issız kalmayı hak etmeyecek güzellikte! Binlerce beğeni bıraktım...
Yaşın sağ olsun!
Sürpriz oldu:) ama, hoş bir sürpriz!
Öykü
Sonsuzca damakta kalacak tadı şiirin. Sevgilerimle caniçim...
Çürümeye Bırakılan Sandallar
Şiirin bana hatırlattığını, takıverdim Albatros’un kanatlarına; https://m.youtube.com/watch?v=wJqVkwMkLkk Sevgilerimle...
Ezhar-ı nev-bahar
Şiirinizin musikisini dinleyince, öyle basit geldi ki kendi mısralarım... Çok sevdim şiir dilinizi. Fırsat buldukça tümünü okuyabilmeyi umuyorum. Saygıyla...
Küs
Güzel sevenler vardı, bir de güzel küsenler varmış:)
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Bir Eflatun Ölüm  şairi hakkında, Bir Eflatun Ölüm  kimdir, Bir Eflatun Ölüm  şiirleri,Bir Eflatun Ölüm  hakkında bilgi ve Bir Eflatun Ölüm  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.