E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Bindallı

Bindallı

72 şiiri ve 23 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Aynayı küçümseme... çünkü içinde sen varsın.
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 72
Şiirleri
23
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
burhanettin akbaş

Çevrimdışı

14 yıl 6 gün 5 saat 4 dakika 2 sn  boyunca üye

Diyor ki;
Aynayı küçümseme... çünkü içinde sen varsın.
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
11.704
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
71.081
Yazıları Kaç Kere Okundu?
37.240
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı


Seyit Burhanettin AKBAŞ
(1965- )
Kitleler onu TV programları ile, gazete ve dergilerdeki yazıları ile, kitapları ile tanıdı. Kendi alanında on yıl yayınlanarak bir rekora imza atan kültür ve sanat programı Bindallı, onun bir diğer adı gibi oldu. Sonrasında Şehitlerimiz, Kızılırmak Belgeseli, Kayseri Doğa Belgeseli, Yöre Yöre Kayseri, Yamula Barajı, Erciyes’ten Rodoplara, Konak, Kitabistan ve Ah O Eski Günler hep onun imzasını taşıyan programlar oldu. Adı Erciyes TV için yaptığı programlarla özdeşleşti. Şimdi de Kanal E Televizyonunda Kitabistan programına devam etmektedir.

Aslında o bir edebiyat öğretmenidir. Halk Edebiyatı alanında ihtisasını yapmış bir öğretmen… İhtisasını yapmakla kalmamış 14 tane de kitaba imza atmış, araştırma ve incelemelerini yayınlamış, okul kitapları, ders kitapları hazırlamış bir öğretmen… Şiir kitapları Yaban Çiçeği (1993), Sen Ben Aşk (2007); oku


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Bindallı  burhanettin akbaş şairi hakkında, Bindallı  burhanettin akbaş kimdir, Bindallı  burhanettin akbaş şiirleri,Bindallı  burhanettin akbaş hakkında bilgi ve Bindallı  burhanettin akbaş isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.