E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Billur T. Phelps Billur T. Phelps
Billur T.Phelps
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

Ben de çocuktum bir zamanlar. Neler beni üzer, nelerle mutlu olurdum bunu düşünür, çocuklara ona göre davranırım. Yaşlı insanlara (Allah izin verirse bende görürüm inşallah ) saygıda kusur etmemeye çalışır, sevgi ve anlayışla yaklaşırım.Emrivakilerden nefret ederim, ne yapar, ne de bana yapılmasından hoşlanırım. Kendime yapılmasını istemediğim bir davranışı, bir başkasına asla yapmam.

Doğaya tutkunum… içindeki tüm varlıklarıyla seviyorum ve çok normalmiş gibi eline geçirdiğini acımasızca sokaklara, nefes almamamız için yapılmış parklara, denizlere atarak kirleten düşüncesiz, başkalarına saygısız ve duyarsız insanları kınıyorum.

Sanatın her dalına merakım var (Resim, seramik, heykel , kil ve ahşap rölyef) gibi el sanatları hobilerim arasında. Yazmak ise, ayrı bir güzellik, kendimi böyle daha iyi ifade ettiğimi düşünüyorum. Beni tanımak için vakit ayırdığınız için teşekkür


 
Bu sayfada Billur T. Phelps  Billur T.Phelps şairi hakkında, Billur T. Phelps  Billur T.Phelps kimdir, Billur T. Phelps  Billur T.Phelps şiirleri,Billur T. Phelps  Billur T.Phelps hakkında bilgi ve Billur T. Phelps  Billur T.Phelps isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.