E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Billur T. Phelps

Billur T. Phelps

22 şiiri ve 105 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Hayat üstü pamuklarla örtülü bir kazık tarlasıdır...
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 22
Şiirleri
105
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Billur T.Phelps

Çevrimdışı

10 yıl 5 gün  boyunca üye

Diyor ki;
Hayat üstü pamuklarla örtülü bir kazık tarlasıdır...
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
28.152
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
47.157
Yazıları Kaç Kere Okundu?
111.183
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

 »  Yağmur

Kendisi Hakkında Yazdığı

Ben de çocuktum bir zamanlar. Neler beni üzer, nelerle mutlu olurdum bunu düşünür, çocuklara ona göre davranırım. Yaşlı insanlara (Allah izin verirse bende görürüm inşallah ) saygıda kusur etmemeye çalışır, sevgi ve anlayışla yaklaşırım.Emrivakilerden nefret ederim, ne yapar, ne de bana yapılmasından hoşlanırım. Kendime yapılmasını istemediğim bir davranışı, bir başkasına asla yapmam.

Doğaya tutkunum… içindeki tüm varlıklarıyla seviyorum ve çok normalmiş gibi eline geçirdiğini acımasızca sokaklara, nefes almamamız için yapılmış parklara, denizlere atarak kirleten düşüncesiz, başkalarına saygısız ve duyarsız insanları kınıyorum.

Sanatın her dalına merakım var (Resim, seramik, heykel , kil ve ahşap rölyef) gibi el sanatları hobilerim arasında. Yazmak ise, ayrı bir güzellik, kendimi böyle daha iyi ifade ettiğimi düşünüyorum. Beni tanımak için vakit ayırdığınız için teşekkür


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?
Billur T. Phelps
Profili | Şiirleri | Yazıları
Çoğumuz birbirimizi tanımıyoruz sadece eklediğimiz yazılardan ip uçları yakalayarak öğrenmeye çalışıyoruz . Ama üyelerin profil sayfal..
Emine UYSAL (EMİNE45)
Profili | Şiirleri | Yazıları
Seni tanımak güzeldi Billur, hele ki bir doğa tutkunu olduğunu anlayınca daha bir sevdim. Yazıların kişiliğini ele veriyor. Sevgi dolu güzel..
Aynur Engindeniz
Profili | Şiirleri | Yazıları
Bence hakiki bir yazar. Sürükleyici öykülerin sahibi. Sıkmadan doğal ve samimi bir dille yazdıklarını okutmayı başaran güzel bir yazar. Sanı..
asker55
Profili | Şiirleri | Yazıları
" Ben de çocuktum bir zamanlar.." Geçmiş zamanı yani çocukluğunu anımsıyan insan ,üylesine az ki. Ne mutlu size. İnsanın yarısı ..
 Yazılanların tamamını görmek için tıklayın »
 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Billur T. Phelps  Billur T.Phelps şairi hakkında, Billur T. Phelps  Billur T.Phelps kimdir, Billur T. Phelps  Billur T.Phelps şiirleri,Billur T. Phelps  Billur T.Phelps hakkında bilgi ve Billur T. Phelps  Billur T.Phelps isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.