E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
besir demir

besir demir

11 şiiri kayıtlı
Şair Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 11
Şiirleri
Yazıları Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
besir  demir

Çevrimdışı

11 yıl 3 ay 5 gün 1 saat  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
4.242
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
20.121
Yazıları Kaç Kere Okundu?
0
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

-
Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı


HAYATIm
Aslen mardin ili savur ilçesi kayatepe köyündenim. Eski adı harisi ve li minayzil dir. İskenderunda doğmuş hayatının 30 yılını iskenderunda ailesi ile geçirmiş, aile içinde arapça konuşur köyümüzün geleneksel yiyecek, giyecek, müzik düğün vs. yaşadığımız yerde sürdürmekteyiz. Evli olup 3 erkek 2 kız babasıyım 1996 yılından beri almanya bremen de yaşamaktayım. 2007 yılında değerli bir kardeş acısı yaşadım. O günlerde vefat eden kardeşime yazdığım şiir,benim yazmama kapı açtı. O gün bu gündür yazmaktayım. Ortaokul son sınıf 2 dersten ikmale kalmış diploma almak nasip olmamıştır. Küçük yaşlardan itibaren şiire olan merakım o günlerde her ne hikmetse bir türlü yazıya dökme nasip olmamış nasip bugünlere yani 40 yaşında imiş.
Kendimi hiç şair olarak görmedim. Acemice bir şeyler karalayan şiire benzeyen kıtalardan dizelerden manası pek belli olmayan kah memleket kah doğa ve çevresind


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada besir demir  besir demir şairi hakkında, besir demir  besir demir kimdir, besir demir  besir demir şiirleri,besir demir  besir demir hakkında bilgi ve besir demir  besir demir isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.