E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Ben sana yandım Ben sana yandım
Kelâmi  AKDEMİR
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Ne dediler?

Ben sana yandım üyesi hakkında kim ne demişler?


 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın.
Yazılan düşünceler
belkiz belkiz gunaydin
Profili | Şiirleri | Yazıları
Siteye katildigim ilk gunden beri, dostlugunu ve destegini her zaman arkamda hissettigim, yuregi insan sevgisi ile carpan, bir Yozgat beyefendisidir. Herkese olan sevgi ve guveni onu bazen uzse bile o asla degisemez. Sevgiyle ve hoscakalin sevgili dost.
Na mümkünü mümkün kılmak  Kadir İLAN
Profili | Şiirleri | Yazıları
Bir şiir oluır bazen bir ayrılık anlatır tüm sitemleri bizi apacık ortaya koyar yalnızlık hasretine merhaba diyerek katıldım bu siteye umarım olumlu birşekilde bir iz bırakırız sitenin ihtişamlı satırların da teşekkürler..
serap hoca Serap  DEMİRTÜRK
Profili | Şiirleri | Yazıları
Kelâmi Bey'le Sürmeli Festivalindeki sunuculuk görevimizde tanışmak nasip oldu. Beyefendi tavırlarıyla ve misafirperverliği ile benim ve ailemin takdirini kazandi. Hemşehrime Ankara'dan selamlarımı gönderiyorum.
 
Bu sayfada Ben sana yandım  Kelâmi AKDEMİR şairi hakkında, Ben sana yandım  Kelâmi AKDEMİR kimdir, Ben sana yandım  Kelâmi AKDEMİR şiirleri,Ben sana yandım  Kelâmi AKDEMİR hakkında bilgi ve Ben sana yandım  Kelâmi AKDEMİR isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.