E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Ben sana yandım Ben sana yandım
Kelâmi  AKDEMİR
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

Gazeteci-Yazar
1960 Yozgat Doğumluyum.Gazetecilik uzun yıllar tutkumdu ağırlık biraz daha bu alanda,şiir çalışmalarımda pek iddialı sayılmam yeni yeni denemelerim var.Bu siteyi şun anda VİP üyesi olan bir dostum tavsiye tti.Kendisi öğretmen ve çok saygı duyduğum bir şahşiyettir.Müzik dinlemeyi çok severim her türlü müziği dinlerim ancak musuki nin hayatımda ayrı bir yeri vardır.Halen bir kurumunda BASIN müdürlüğü görevini yürütmekteyim.Hayatta beni en çok etkileyen DENİZ olmuştur.Deniz'i çok seviyorum onu seyrettikçe tüm duygu pınarlarım çağlıyor adeta...Bu siteye gelen tüm şiir dostlarına saygılarımı sevgilerimi iletiyorum.


 
Bu sayfada Ben sana yandım  Kelâmi AKDEMİR şairi hakkında, Ben sana yandım  Kelâmi AKDEMİR kimdir, Ben sana yandım  Kelâmi AKDEMİR şiirleri,Ben sana yandım  Kelâmi AKDEMİR hakkında bilgi ve Ben sana yandım  Kelâmi AKDEMİR isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.