E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
beklenen beklenen
******************** ..............
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

beklenen yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
SEVMEK
AŞK DAİM OLSUN.. SİZ SEVMEKTEN VAZ GEÇMEYİN.. SEVGİ HEP OLSUN.. KUTLUYORUM KALEMİNİ.. SEVGİLERİMLE..
Şu TV Programları bizi çıldırtacak ? Neden mi ?
kutluyorum duyarlı yüreğinizi..ama malesef duyan yoktur onu raiting yapmaktır amaçları..kim ne demiş program nasılmış bilmezler.sadece günübirliktir yaşantıları..eğer oda yaşanılabiiyorsa.. sevgiyle kalın...
***...Aşkın A.... Hali...***
Fırtına esiyor şimdi dört bir yerimde. Önce saçlarımı salıyorum ellerimle, sonra gözlerimdeki seni sarıyorum kendime ve bırakıyorum her şeyi geride. Tek yüreğini alıyorum yanıma ve her defasında çıkıyorum o en bilindik Yâr’e. Yarelerimle Yâr’dayım, olsun diye derdime çare çok güzel vede akıcı .ta
DAVET!!!
Hadi gel! Sahip çıkalım ikimize.... hayatınız yüreğiniz gönlünüzdeki duygular doğrultusunda olması ümidiyle..kutluyorum..saygılarımla..
 
Bu sayfada beklenen  ******************** .............. şairi hakkında, beklenen  ******************** .............. kimdir, beklenen  ******************** .............. şiirleri,beklenen  ******************** .............. hakkında bilgi ve beklenen  ******************** .............. isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.