E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
BEKİR_ÇELİK BEKİR_ÇELİK
Bekir Çelik
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

1972 yılında Gaziantep'in Araban ilçesinde dünyaya geldi.İlk,orta ve lise tahsilini aynı ilçede yaptı.1995 yılında Çanakkale On sekiz mart Üniversitesi Sınıf öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Yozgat'ta göreve başladı. Askerliğini Kilis'te öğretmen olarak tamamladı. Adıyaman ve Gaziantep'te öğretmenlik görevini devam etti. Alan değişikliğiyle Edebiyat öğretmenliğine geçti.Çeşitli idarecilik görevlerinde bulundu. İlk şiirini üniversite yıllarında sevdiği kıza yazarak başladı. Halen Çanakkale'de Edebiyat öğretmeni olarak görev yapmakta olup aynı zamanda Eskişehir üniversitesi Açık Öğretim fakültesinde ikinci üniversite olarak Tarih bölümü 4. sınıf öğrencisi olarak öğrenim hayatına devam etmektedir.

 
Bu sayfada BEKİR_ÇELİK  Bekir Çelik şairi hakkında, BEKİR_ÇELİK  Bekir Çelik kimdir, BEKİR_ÇELİK  Bekir Çelik şiirleri,BEKİR_ÇELİK  Bekir Çelik hakkında bilgi ve BEKİR_ÇELİK  Bekir Çelik isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.