E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Bayram KAYA 1

Bayram KAYA 1

392 şiiri ve 1184 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 392
Şiirleri
1184
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Çevrimdışı

13 yıl 6 gün 10 sn  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
48.240
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
289.691
Yazıları Kaç Kere Okundu?
385.997
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları


Kendisi Hakkında Yazdığı

Bayram Kaya, 19.02.1950 yılında; Kırşehir ili, Mucur ilçeci, Küçük Köpekli Köyünde doğdu. İlkokulu Ankara, Kızılcahamam'da bitirdi. Orta ve lise eğitimini, Ankara, Hasanoğlan Atatürk İlköğretmen Okulu'nda yaptı. 1988 yılındada 2 yılılık eğitim Önlisansı bitirdi.

Yüksek öğrenimli olan Bayram Kaya, sınıf öğretmeni olarak çalıştı. 26 yıllık fiili çalışma hayatından sonra emekli oldu.

1992'den beri başladığı şiir türü, öykünme çalışmasına, bir süredir de; kendi açısından, bilimsel verilerden hareketle, toplum bilim düşün baz çerçevesinde, yazı dizi çalışmalarını da katmıştır.

İnanç Ve Toplumsal Talep çerçevesinde geliştirilen; toplum, halk, demokrasi, egemenlik, inanç, aidiyet, totem ve tabu vs. konularla bağlantılı, 1300'ün üzerinde; her biri kendi içinde diziler halinde, ama Halk ve toplum bağlamında giriştirilen; deneme, yada makale türü yazıları vardır.

Yine 600 ün üzerinde


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Bayram KAYA 1  şairi hakkında, Bayram KAYA 1  kimdir, Bayram KAYA 1  şiirleri,Bayram KAYA 1  hakkında bilgi ve Bayram KAYA 1  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.