E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
BAYKARA BAYKARA
Aslan BAYKARA
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

Elazığ doğumluyum. Kendimce yazar arada sazımla muhabbet eylerim. Ulusal bir gazetenin Yazarı ve Editörüyüm. tv program yapımcısı olarak halen bir ulusal kanalda yım


Sevgili Yürek Dostlarım,

Edebiyatımızın son dönemde şiire bakış açısındaki daralmalara paralel olarak yeniden okunabilir ve okuyucunun da kendinden bir parça bulmasına ışık olacağına inandığımız bu eserde bir çok can kırıklıklarına rağmen umudun ve yaşamın her saniyesinde değişken olaylara karşın kendimiz olmayı öncül kılan bir kitapla buluşuyoruz.

Alışılagelmiş küçük sahifelerden oluşan şiir kitaplarına nazaran bir antoloji yapraklarında toplam 402 sayfadan oluşan eserde şiirin yanı sıra bir çok denemelerde yer almaktadır.

Hoşgörüyü çiğnetmeden yeşertmeli sevgiyi!
Yoruldum , taşınmaz yükleri bir bir toplayıp yüklediğim bedenime sancıların ve yorgunluğun zirvesinde bu kez ırmak olan umutlarımla akacak de


 
Bu sayfada BAYKARA  Aslan BAYKARA şairi hakkında, BAYKARA  Aslan BAYKARA kimdir, BAYKARA  Aslan BAYKARA şiirleri,BAYKARA  Aslan BAYKARA hakkında bilgi ve BAYKARA  Aslan BAYKARA isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.