E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
barış şentürk barış şentürk
barış şentürk
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

Nasıl tanıdıysan beni,ben O’yum, kim olduğumu düşündüğüm önemsiz. Çok arkadaşım, çok sevenim,çok sevdiğim ve evet, çok düşmanım var belki. Bir tek kişi değilim ben. Kaç kişi tanıyorsa beni,o kadar kişiyim. Bilmem kime göre yalancıyım,bilmem kime göre sözüm yeminim;sana göre güçsüzüm şuna göre yanında ben varsam korkma hiç bir şeyden; şuna göre korkağım,buna göre beheeey kim dokunur bana;belki ikiyüzlüyüm sana göre,aha şuna göre lafının eri;çocuğum daha bir bakana ,bir diğerine tam zamanında bir meyve;sırdaşım birine,birine göre adını bile söyleme;bilmem kime göre sakın arkanı dönme,efem şuna göre canını ver canı bilsin yerine; sana göre ölüyüm,yanındakine uğruna ölüne… ‘’hangi renk olursam olayım ben,sen ne renk görmek istiyorsan beni ben o rengim. ‘’ ‘’Kim ne renkle bakıyorsa sana,sen o renksin. ‘’ Ve benim elimde MAVİ boyam,tuvalim sensin.

 
Bu sayfada barış şentürk  barış şentürk şairi hakkında, barış şentürk  barış şentürk kimdir, barış şentürk  barış şentürk şiirleri,barış şentürk  barış şentürk hakkında bilgi ve barış şentürk  barış şentürk isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.