E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
BANU ULUDAĞ BANU ULUDAĞ
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Bloglara yaptığı yorumlar

BANU ULUDAĞ yazarının bloglara yaptığı tartışmalar


Blog başlığı ve ve yaptığı yorum
UNUTTURULAN ATATÜRK- Ümit Zileli
Teşekkür ederim . sevgilerimle

...
ABD çizgi roman dünyasının yeni kahramanı bir Müslüman!
Sanırım "1 milyon kişi öldürdük Irak'ta, bununla bizi affedin gari" modu

...
NAZIM 'a HASRETİM
çok güzel bir şiir tebrikler

...
Ters Ayna
sevgiler meselci:)

...
Ters Ayna
Zekice Davidoff..Son şiirimdeki en beğendiğin yerle harika bir yorum olmuş:)

...
Mankurtlar (IV): 'Darbe, namussuzluk demektir'
yalan yanlış iftira... Allah tan korkusu yok bu zaman ve taraf gazetelerinin. aklı selim sağduyulu insanaları kandıramazlar. Darbe mi var ortada yoksa PKK ile savaşmış askerin teğmeninden generaline kadar PKK ile aynı maddeden yargılanması mı var ve insan hakları ihlali mi var bu insanları aylarca yıllarca hapiste tutarak. Herşeyden bir fiyasko çıktı. Öcalan ın hapiste değilde otelde kalır gibi lüksü var bu arada. Müjdat Gezen in bir yorumu var Arınç süikastıyle ilgiili. İsteyen araştırsın bulsun . Bu memleket adam olmaz. Bu insanlarda bu saflık varken asla adam olmaz. Birde bu iftiracıların kötü niyeti elbet.Onlar hiç bitmeyecek. şahsınıza saygılarımı yolluyorum sayın Hacı Ali. ama zaman ve taraf gazetesi yazıları hiç ilgimi de çekmyor. SAğduyulu insanlar bunları okuyup fikrinide değiştirmez.MANKURT olan asıl kendileri. TSK ya ve onun şerefli askerlerine her zaman GÜVENİYORUZ. Keşke siyasetin yasak olduğu bu sitede bu tip yazıların da e-blog da paylaşılması yasak olsa. Hayırlı Ramazanlar.

...
Beygir
Haklısınız!

...
Birleştiren ve bölen dil
Sayın Temmuz şairi ve sayın Şahiner, yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Saygılarımla

...
Hâlis Arap müziğini arabesk sanıyoruz
Teşekkür ederim

...
BEN YAKALARIM
Şİmdi gördüm yorumunuzu ..Çok teşekkür ederim Selma Hanım..Sevgilerimle.

...
Dört Mevsim Aşk ve İçimdeki Ben'ler
Seninde olsun:)) Teşekkürler Yeşim.

...
Dört Mevsim Aşk ve İçimdeki Ben'ler
Mehtapcım teşekkür ederim...4 mevsimi zamansız yaşarım:))

...
Dört Mevsim Aşk ve İçimdeki Ben'ler
Çok teşekkür ederim... Sevgi ve saygılarımla

...
SOKAK LAMBASI VE ADAM
İnsanoğlunun doğasında o kadar çok eksik yönler var ki. Sorunun cevabı da belki bizim duygusal yetersizliğinden kaynaklanıyor. Bir gün sokak lambası olur yanar ve söndürülürüz, başka bir zamanda yakarız ve söndürürüz bize sokak lambası olanları..

...
Arap Milliyetçiliği Kepazeliği
Tarihi bilgileri ben burada tekrar etmeyecegim, ama kisisel olarak sunu diyebilirim ki: Araplarla 7 yil calistim. Her ulkeden arap iyi tanirim.Milliyetciliklerini de cok iyi bilirim. Bizi seven ve digerleri gibi kucumsemeyen tek arap halki Misirlilardir.O da gordugum kadariyla.

...
Ordumuzu kim kurtaracak?
Ordu bu ülkenin laiklik bekçisi ve bölünmesine engel güçlü bir kurum.TSK yı yıpratmak için iftira atanlar önce Allah tan korksun.Bunu yapan kadar destekleyen ve iinananlarada karşıyım.Ben şanlı TSK'mızın destekçisiyim.Benim gibi milyonlarcası var..Ordumuz bir hale düşmüş değil.Onu böyle göstermek isteyen iftiracılar ancak kendi siyasi görüşlerine yakın olanları kandırabilir.Bu ülkenin tek sorunu TSK diye gösteren zihniyet... Önce bu ülkeyi ne hale getirdiklerini görsünler.Yaptıklarını örtmek için TSK yı kullananlar ona saldıranlar. çok şükür ne beni ne benim gibi aklı selimleri kandıramzsınız.Saygılar

...
İNGİLİZCE' NİN BİTTİĞİ AN
:))))

...
Bana Göre Melek Gibisin
ve ruhuma göre tam aradığım tipsin kadın gibi kadın çiçek kokulu aşk dokulusun enfes yaa..harikasın Mehmet..yazmaya devam..hep okuyacağım seni

...
Çam Süslemek Türk Geleneğidir
Size katılıyorum kurşun kalem...şu an ki geleneğin hristiyanlıkta uygulandığı değil önemli olan ,bir kültürün doğuşu.Burada ki konu müslümanlık da değil.başka bir şey anlatıyor yazı. bence bugün ki hristiyanlık bir geleneğini şu an müslüman olan bir toplumdan aldığı bilimsel olarak ortaya sürülüyor....ne kadar önemli bence.. her iki okura teşekkür ederim.

...
Beynimizi Sevelim ve Koruyalım
Teşekkürler yorum için. Saygılarımla

...
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada BANU ULUDAĞ  şairi hakkında, BANU ULUDAĞ  kimdir, BANU ULUDAĞ  şiirleri,BANU ULUDAĞ  hakkında bilgi ve BANU ULUDAĞ  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.