E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
baki ceylan baki ceylan
Baki Ceylan
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

baki ceylan şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
AĞIR AKSAK
Ne güzelsin şiir ne güzel anlatmışsın şairin yorgun yüreğini.Tebrikler.tebrikler
PAYDOS..!
Canımı çok yakan oldu ama ''Paydos''demedim.Her şeyden vazgeçip bunu diyebilmek kolay olmasa gerek.Güzel şiirdi tebrikler..
Mülteci Bebek!
Deniz bile ağladı be çocuk....
Çocukluk Aşkı
ahh rehacım nerde o günler pembeli mavili kokulu kağıtlar zarflar hatta hatta gözyaşı damlalı mektuplar Özenle yazılırdı, içine yürekle beraber, kurutulmuş gül yaprakları konmuş sevgiliye dizeler...Anlıyorum seni şiirdeki yanıksamanla çok haklısın bu sanal dünyada..
Sevmek Yavaşlatıyor Zamanı
''Tüm bunları biliyor, bile bile lades dercesine İstiyordum'' demekten korkar gibi...Rehacığım bu güzel şiirinle aramıza hoşgeldin.Senin şairliğini kalemini daha önce bilirdim taktir ederdim.burada olman ayrı bir mutluluk verdi.Devamınıı diliyorum..
GÜÇ MÜ YETER…
Yeter ki yaşadığımız dünyaya “Benim dünyam” diyebilecek erdeme haiz olalım yenemeyeceğimiz kötülük kalmaz.ama nere de o toplum bilinci.Anadolu yiğit evlatlarını kaybetti.üzüntümüz sonsuz.Ne kadar intizar etsek az. teşekkürler ozanım..
ZAT-I HAYÂL
Ne güzel bir şiir.Tebrikler Sevde..
YİNE ESKİSİ GİBİ
Tutsak sözcükler şiirleşince, öpüşler hissediliyor...çok güzeldi tebrikler..
Çilem Dolmamış Ölemedim
Böyle bir kara sevda kara toprakla biter..tebrikler güzel duygulara..
NE ZAMAN
Bıraktım sana inanmayı, bırakmadım ama seni sevmeyi…Aşk hissedilendir_güzide bir şiirdi tebrikler arkadaşım..
Unutmuşum
unutturulmuş olmasın.?tebrikler
Devrimce
benim bilmediğim hesapları yaptı çok sesliler kulaklarımda arsız sağırlık ah bilsen, nasıl da sevdim şimdiki beni tüm duyularımda özgür haykırış "Sen Kûn demeseydin..." ........ Gideceğimiz yer aynı olduğu sürece, ölüler bizim kadar diri, biz onlar kadar ölüyüz.önemli olan'' Kûn''kavrayab
KARA BULUTLAR
Hadi boşalt ey gökyüzü Sırra kadem basmadan arzular Ya sev Ya sevil ..... duygulara ne kadar karanlık çökse de sevgisini gün ışığına çıkarmış şiir..tebrikler sevgimle.. baki ceylan tarafından 10/24/2013 1:33:05 PM zamanında düzenlenmiştir.
BİR DAMLA YAŞ
Senin karşındakine duyurabildiğin sesindir... Hayatının en acımasız çıkmazında içini boşalttığın bir yangındır ......... insanların gözlerinde doğdu hüzün, acı, özlem, sevgi ve sevinç.o gözyaşıdır kimine yakın, kimine uzakta.güzel şiirinle hoşgeldin cann sevgimle..
Seni ÇoOok Seviyorum
Ve yokluğunda tıpkı varlığın gibiyken, Seni çok seviyorum.. ..... yazmasanda.önemli olan da bu değil mi.yanındayken bile onu özlemek.tebrikler sevgimle.
Diyemem ki ;
ve... diyorum ki ! ... savaşan bedenime inanan zihin gibiyim , gene de gelirsen canın sağ olsun . git diyememki.....tebrikler sevgimle
EVLİLİK OYUN DEĞİL
evlilik tek kişilik bir oyun da değildir.desek.tebrikler sevgimle
Kapitalizm
dünyada ki açlığın sebebi küresel ısınma değil, küresel sömürü.böyle şiirler çokca yazmalı tebrikler sevgimle..
İyimisin Bensiz?
böyle yazsa da yürek_''bana göğsün gerek. uzanır gibi yemyeşil çimenlere.. "düşümdesin.der gibi''tebrikler sevgimle..
YALNIZLIKTIR BENİ KAVUŞTURAN
onu sevmenin, onu sevmeyi başarmanın sana armağanı olmuş yalnızlık.tebrikler sevgimle..
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada baki ceylan  Baki Ceylan şairi hakkında, baki ceylan  Baki Ceylan kimdir, baki ceylan  Baki Ceylan şiirleri,baki ceylan  Baki Ceylan hakkında bilgi ve baki ceylan  Baki Ceylan isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.