E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Baharlar Baharlar
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Baharlar yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
___Cin Peri işi___
Çok güzel olmuş yazınız. Bu olayda başka ama bu olaydan bağımsız bu konularda başka türlü harabe yerler olsun anlatılan çok hikaye durumlar vardır.
KALP DENİZ, DİL KIYIDIR...
Yazınız güzel olmuş anlamlı ve düşündürücü tebrikler. Bende deneme türü makale yazdım geceleri uzun yıllar ileri yaşa kadar altını ıslatanların yaşadıkları başlıklı makale okuyup yorumlayabilirseniz sevinirim isterseniz saygılar.
suç benim mi?
Yazınız güzel olmuş anlamlı tebrik ederm. Bende deneme türü makale yazdım geceleri uzun yıllar ileri yaşa kadar altını ıslatanların yaşadıkları başlıklı makale okuyup yorumlayabilirseniz sevinirim isterseniz saygılar.
BAZEN
Yazınız güzel olmuş tebrikler. Bende deneme türü makale yazdım geceleri uzun yıllar ileri yaşa kadar altını ıslatanların yaşadıkları başlıklı makale okuyup yorumlayabilirsiniz isterseniz sevinirim saygılar.
Parmak izleri
Yazınız güzel olmuş tebrik ederim. Bende deneme türü makale yazdım geceleri uzun yıllar ileri yaşa kadar altını ıslatanların yaşadıkları başlıklı makale okuyup yorumlayabilirseniz sevinirim saygılar.
BAHARI DOĞURUR KADIN
Yazınız güzel olmuş tebrik ederim anlamlı çok. Bende deneme türü makale yazdım geceleri uzun yıllar ileri yaşa kadar altını ıslatanların yaşadıkları başlıklı makale okuyup yorumlayabilirsiniz isterseniz saygılar.
HİÇ DE ZOR DEĞİLMİŞ...
Yazınız yaşadıklarınız anlamlı bir yazı makale tebrik ederim. En iyisini yapmışsınız bırakarak. Bende deneme türü makale yazdım geceleri uzun yıllar ileri yaşa kadar altını ıslatanların yaşadıkları başlıklı makale okuyup yorumlayabilirsiniz isterseniz saygılar.
KÖYLÜ KAFASI
Hikmet bey yazınız çok güzel olmuş köyler çok güzel doğal küçüklüğümde bir kaç kez gidebilmiştim çok beğenmiştim kaldığımda ne güzel günlerdi. Tarladan çıkan karpuz ve mısırın tadı aklımda hep.
Tekerlikli Tekel
Yazınız düşündürücü ve anlamlı olmuş elbette. Bende şanslı sayılırım bu konuda hiç bir zaman ilgimi çekmedi sigara en azından bu konuda şanslıyım tebrikler yazınız için
BİR PATLICAN MESELESİ 1
Ülkü abla yazılarınız güzel bende makale yazmıştım geceleri altını ıslatanların uzun yıllar ileri yaşa kadar yaşadıkları diye okuyup yorumlarsanız sevinirim saygılar.
ANNE'M için...
Tüm hastalara ve sizlerede Allah tez zamanda şifa versin inşallah. Bende deneme türü sağlıkla ilgili makale yazmıştım isterseniz yazımı makalemi okuyup yorumlayabilirsiniz saygılar.
Aşkın Bize Ettiklerine Bak
Yazınız güzel olmuş tebrik ederim. Bende deneme türü makale yazdım sağlıkla ilgili geceleri uzun yıllar altını ıslatanların yaşadıkları diye makalemi okuyup yorumlarsanız sevinirim saygılar.
Perdem
Yazınız güzel çok anlamlı ve düşündürüyor farklı bir biçimde tebrikler. Bende deneme türü makale yazdım sağlıkla ilgili okuyup yorumlayabilirsiniz saygılar.
GARİP BİR kÖY DÜĞÜNÜ
Yazınız çok güzel olmuş tebrik ederim düşündürücü. Bende deneme türü makale yazdım sağlıkla ilgili okuyup yorumlayabilirsiniz saygılar.
YETİMHANE GÜNLÜĞÜ
Makalenizde anlamlı ve çok iyi konuyu belirtmişsiniz tebrikler. Bende deneme türü sağlıkla ilgili makale yazdım okuyup yorumlayabilirsiniz saygılar.
 
Bu sayfada Baharlar  şairi hakkında, Baharlar  kimdir, Baharlar  şiirleri,Baharlar  hakkında bilgi ve Baharlar  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.