E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
baharca57 baharca57
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Ne nedir terimlerine yaptığı yorumlar

baharca57 yazarının forum yaptığı tartışmalar


Terim başlığı ve yorumu
BAYRAM TEBRİĞİ
Tüm müslüman aleminin ve Edebiyat defteri Ailesinin Kurban Bayramını Kutluyorum.Saygı ve sevgiyle..

...
Yenilik: Şiire Söz
Çok güzel olmuş emeklerinize duyarlı yüreklerinize sağlık çok beğendim.Sevgilerimle

...
ÖLME DUR!
Ne yazık ki tek bir gerçeğimiz var ÖLÜM er veya geç hepimiz o şerbeti içeceğiz.Rabbim hepimize hayırlı son nefes nasip etsin inşallah...Ama ölmeyecek gibi yaşayacağız her an da ahirete hazırlık yapacağız...Sağlıklı ömürler tüm dostlara...Selamlar

...
İstanbul'un Simgesi!...
İstanbulun simgesi FATİH SULTAN MEHMET olmalı eğer FATİH İstanbulu feth etmeseydi bu saydığımız mimari yapılara sahip olabilir miydik.Neden hala gözleri İstanbulda bizans bozuntularının çünkü o güzelliklere sahip olamamnın hıncı içinde olup daima Türk milletine ulusuna haince salyalı saldırılarını s

...
Müfide Decdeli Dostumuzu Kaybettik
Bu dünya fani yalan
tek gerçeğimiz var ölüm.Çok üzgünüm çok.Rabbim hepimize ailesine sabırlar versin.Rahat uyu değerli dost,mekanın cennet olsun.

...
Müfide Decdeli Dostumuzu Kaybettik
Çok üzügünüm çok.Bizlere baki kalan o güzel şiirleri ve yazdığı dostca yorumları.Her ne kadar şahsen tanımasamda yürek gözümle gördüm ve sevdim kendisini.Allahım mekanını cennet eylesin.Tüm sevenlerine ve kederli ailesine sabırlar ve başsağlığı diliyorum.Nur içinde yat değerli dost,toprağın bol,ruhu

...
Vuslat05 e Taziye :(
Allah Rahmet eylesin mekanı cennet olsun.Sevenlerine başsağlığı ve metanet diliyorum.

Saygılarımla

...
Ozanilo ya geçmiş olsun
Değerli kardeşime acil şifalar diliyorum.Bir an önce sağlığına kavuşur inşallah.Önemli bir şeyi yoktur umarım.Sağlıklı haberlerini yakın zamanda alırız inşallah.

Saygılarımla

...
TAZİYE
Allah Rahmet eylesin,mekanı cennet olsun sevenlerine başsağlığı diliyorum.

Saygılarımla

...
Dostca/kimene62 rumuzlu arkadaşımıza başsağlığı..
Baş sağlığı diliyorum.Mekanı cennet olsun merhumenin.Tüm sevenlerine sabırlar ihsan eylesin Rabbim.

...
( mali64 ) Mehmet Ali Yalgin arkadaşımıza başsağlığı
Değerli kardeşim Mehmet Ali Yalgın'a başsağlığı diliyorum.Allah değerli babasının mekanını cennet eylesin nur içinde yatsın.Tüm aileye sabırlar dilerim.

...
(Şair07) Annemi HAKKA yolladım.
Allahım gani gani Rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun Rahmetli annenizin.Tüm sevenlerine baş sağlığı dilerken sizlerede metanet ve sabır diliyorum.


Saygılarımla

...
Nice Yaşlara ANSIZIN
Değerli Habib kardeşime sağlıklı mutlu huzurlu ömürler diliyorum.Nesrin hanım kızınızada hayırlı ömürler dilerim.

Saygılarımla

...
Hasan Sancak arkadaşımıza başsağlığı
Değerli Hasan Sancak beyefendiye ve kederli aileye başsağlığı diliyorum.Rahmetli babasının mekanı cennet olsun.Sevenlerine Rabbim sabırlar ihsan eylesin.


Saygılarımla

...
Domuz Gribi ( Bilgilendirme)
Ben artık bir birey olarak bana sunulan her şeyden şüphe ediyorum Türk vatandaşı olarak.Nedeni ise çok basit nasılsa Türk milletini öyle böyle yok etme çabasındalar buna her türlü gıdalarımız da dahil,ilaçlarımızda.Artık inanmak istemiyorum bazıları bu vatanın başında olduğu sürece.Dört bir yanımızı

...
Arzu Altınçiçekin annesi vefat etmiştir.
Arzu Hanım başınız sağolsun.Allahım sabırlar ihsan eylesin sizlere.Annenize Allahtan rahmet diliyorum.Mekanı cennet olsun.

...
Hem iyi hem de kötü yönde tepki aldığımız uygulama :)
Nete çok zaman ayıramıyorum o yüzden bu uygulama kimisine uygun geliyorsada bana cazip gelmedi.Ben şiirlerini beğendiğim bazı dostlar haricinde yorum yazmayı düşünmüyorum her şiirede okumak gibi bir olayıda kabul etmiyorum..Ben yine o beğendiğim dostların ana sayfada isimlerine tıklayacağım yine ay

...
Yöneticimiz artık bir nine :)
Allahım analı babalı nineli büyütsün yavrumuzu.Bahtı açık olsun şansı bol uzun ömürlü olsun.

Tüm aileyi kutluyorum ..

Saygılarımla

...
KADİR GECENİZ KUTLU VE MÜBAREK OLSUN
Bu mübarek Kadir gecesinin tüm islam alemine hayırlar getirmesini diliyorum.Rabbim milletimizi bu topraklarda barış ve kardeşlik içinde yaşamayı sonsuza dek nasip etsin inşallah.

...
RUMUZLAR TÜRKÇE OLSUN/MU?
Ceyda ablam,şiir sitelerine ilk girdiğimiz dönemlerde çok daha yabancı nikler vardı, ancak şimdi dikkat ediyorum ki şiir yürekli dostlar niklerini türkçe alıyorlar genelde. Hatta ben bir kaç kişiyi bu konuda ikaz etmiştim geçmiş dönemlerde.Demek ki dilimize sahip çıkanlar bir hayli fazla.Bundan böy

...
 
Bu sayfada baharca57  şairi hakkında, baharca57  kimdir, baharca57  şiirleri,baharca57  hakkında bilgi ve baharca57  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.