E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Gülseren Morkan Gülseren Morkan
gülseren morkan
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Gülseren Morkan şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
*BEN DİLİMİ ARARIM
o kadar çok haklısınız ki üstadım.usta kaleminizden yine anlamlı ve yine muhteşem bir şiir okuduk.Türkçemizin bu son zamanlarda ne denli bozulduğunu anlatan harikulade dizelerle nakış gibi işlenen bu şiirinizi ben yürekten alkışlıyorum.Canı gönülden kutluyorum ehli kaleminiz. Selam ve saygılarıml
Yârin Yanağından Gayrisi Haram
Değerli üstadımın usta kaleminden olağanüstü güzel ve bir o kadar da anlam yüklü bir şiir okudum.Muhteşemdi. Tüm kalbimle canı gönülden kutluyorum mahir kaleminizi. Selam ve saygılarımla...
SANA MI DENK GELDİ
MUHTEŞEMMM.Ne diyebilirim ki bu anlam dolu şiirinize.Ne yazık ki bu hayatta iyi güzel insanların da çektiği onca sıkıntı dert keder olabiliyor.Keşke olmasa.Anlam yüklü bu harika gönül sesinizi canı gönülden kutluyorum. Selam ve saygılarımla.
BİR RÜYA GÖRMEKTEYİM
Sanki ruhu okşayan aynı zamanda hüzün kokan bir şarkı dinler gibi hissettim bu harika dizelerinizi okuyunca.Çok güzeldi yine.Kaleminizin mürekkebi daim ilhamınız bol olsun.Canı gönülden kutluyorum mahir kaleminizi. Selam ve saygılarımla...
GELDİ DE GEÇTİ
Sevdanın hüznünü yaralı bir kalbin sesiyle duygu selinde muhteşem bir şiir okudum usta kaleminizden.Tüm kalbimle yürek sesinizi canı gönülden kutluyorum. Selam ve saygılarımla.
YER İÇİN İÇİN
Değerli üstadım.Yine muhteşem bir şiir okudum usta kaleminizden.Güne yakışan bu güzel yürek sesinizi ve ehli kaleminizi canı gönülden kutluyorum.Nicelerine inşallah. Selam ve saygılarımla...
SON SÖZ
Üstadının kaleminden yine muhteşem bir şiir okudum.Kaleminizin mürekkebi bitimsiz ilhamınız bol olsun üstadım. Canı gönülden kutluyorum ehli kaleminizi. Selam ve saygılarımla.
YÜREĞİM TELAŞTA
Unutmam seni ilk gördüğün anı Tatlı heyecandır en güzel yanı Sevdanın ateşi sarınca  canı Aşkınla yandı da pişti bu gönül. Naçizane kalemimden düşen bir dörtlük ile bu harika şiirinize eşlik ediverdim kabul buyrunuz üstadım. Yine okunası dolu dolu bir şiirdi.Canı gönülden kutluyorum ehli ka
DEMEDİN Kİ....669
Harika bir serzeniş ile her bir dizesi nakış gibi işlenmiş.Yine çok güzel bir şiir okudum usta kaleminizden üstadım. Canı gönülden kutluyorum ehli kaleminizi. Selam ve saygılarımla.
Sensiz Her Mevsim Eylül
Harikulade bir şiir okudum usta kaleminizden sevgili şairem. Son derece etkileyici duygu yüklü bir şiirdi.Tüm kalbimle canı gönülden kutluyorum ehli kaleminizi. Selam ve sevgilerimle.
YAZANI DİNLE
MUHTEŞEMMM. Yine okunası güzellikte yine harika bir şiirdi. Güçlü kaleminizi canı gönülden kutluyorum üstadım . Selam ve saygılarımla.
İSTANBUL VE SEN
İstanbul sevdasını bir başka duygu seliyle.nakşetmiş bu harika dizeler.Yine çok güzel bir şiirdi.Yüreğinizin sesi daim kaleminiz kavi olsun üstadım.Canı gönülden kutluyorum mahir kaleminizi. Selam ve saygılarımla.
-Nefis denen iblise…
Şiirden alınması gereken muhteşem nasihatlar var.Anlam ve anlatımıyla enfes bir şiirdi usta kaleminizden okuduğum. Canı gönülden kutluyorum yazdıran ve hisseden yüreğinizi. Kaleminiz kavi olsun üstadım. Selam ve saygılarımla
ARGIN GİBİYİM
Her zamanki gibi yine dolu dolu okunası muhteşem bir şiirdi.Usta kaleminiz kavi ilhamınız bol olsun üstadım.Canı gönülden kutluyorum mahir kaleminizi. Selam ve saygılarımla.
OLMAZSA ...
Ne kadar güzel ve anlamlı sözler ile bezenmiş her bir dizesi bu harika şiirinizin.Bu hayatın içinde değer verdiğimiz bir çok şeyi şiir anlatmış zaten.Yürekten kutluyorum mahir kaleminizi. Selam ve saygılarımla.
Eylüller Ağladı
Yine muhteşem bir şiirdi usta kaleminizden okuduğum. Duygusuyla kurgusuyla harikuladeydi.Yüreğinizin sesi daim kaleminiz kavi olsun şairim.Canı gönülden kutluyorum ehli kaleminizi. Selam ve saygılarımla.
&& KAYBOLDU UFUKDA O SON UMUDUM.! &&
Hüzünlerin ve umutsuzluğun sadece ve sadece şiirlerde kalması dileği ile bu harika gönül sesinizi canı gönülden kutluyorum Mahmut bey. Kaleminiz kavi ilhamınız bol olsun. Selam ve saygılarımla.
Aşar Gelirim
Gün seçkisini layıkıyla alan bu enfes şiirinizi ve usta kaleminizi canı gönülden kutluyorum. Yürek sesiniz daim kaleminiz kavi olsun. Nicelerine inşallah diyorum. Selam ve saygılarımla.
SEN AKLIMA DÜŞTÜĞÜNDE
Yine çok güzel 8+8 16 heceli harika bir şiirdi üstadım.Yürek sesiniz daim usta kaleminiz kavi olsun.Tebrik ediyorum tüm kalbimle. Selam ve saygılarımla.
SENİ ÜZENLER
Sanmasın kendini yenilmez vezir Cana dert salanlar görülmez mazur Ettiğini bulup ruhuna huzur Dolmasın bir ömür seni sevenler Diyerek nacizane dörtlüğüm ile bu muhteşem şiirinize eşlik etmek istedim.Gün seçkisiyle.taçlanan harika bir.gönül sesiydi.Usta kaleminizi canı gönülden kutluyor nice
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   7   8   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Gülseren Morkan  gülseren morkan şairi hakkında, Gülseren Morkan  gülseren morkan kimdir, Gülseren Morkan  gülseren morkan şiirleri,Gülseren Morkan  gülseren morkan hakkında bilgi ve Gülseren Morkan  gülseren morkan isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.