E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
azaptar azaptar
Mustafa Alandag
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

azaptar yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
ANMAK MI ANLAMAK MI?
zaten yazinin finalinde en güzel sekilde ifade etmissiniz hocam; anlayip uygulamaya koymadan bu günler gelip gecer gecer de sonrasinda ne pismanliklar ne de gözyaslari fayda etmez, kaleminize dilinize gönlünüze saglik hocam.
Edebiyat Defteri Penceresinden Heceye Bakış!
''Zaman zaman özel mesajlar ile yapmaya çalıştığımız uyarılarda çok memnun olanları, düzeltmek için gayret gösterenleri, ciddiye alanları gördüğümüz gibi, bu mesajlarımızı önemsemeyen, aklınca gırgıra almaya ve makara yapmaya çalışanlarla karşılaşmadık değil )'' Herkesin birbirinden öğrenecek o
Canım ablam Tülay Lal' a ithafen
insan sevdiklerini hep yanında ister giden kişi gelene kadar hep yarım hep yüreği buruktur dilerim Tülay hanım sesinizi duyar net ortamın da gerçek dost az bulunur ne mutlu size ki sevginizi belirtecek bir yazı yazmışsınız selam ile.
SENİN SEVDİĞİN ÖLDÜ MÜ?
sayfayı yakmışsın ucundan doktor Hayat devam ediyor Sevgi ve selam ile.
 
Bu sayfada azaptar  Mustafa Alandag şairi hakkında, azaptar  Mustafa Alandag kimdir, azaptar  Mustafa Alandag şiirleri,azaptar  Mustafa Alandag hakkında bilgi ve azaptar  Mustafa Alandag isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.