E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Ayvazım Deniz Ayvazım Deniz
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Ayvazım Deniz şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
MESELE KADIN DOĞMAK
Şiirimi güne layık gören seçki kuruluna ve okuyup beğenen nacizane yorumda bulunan tüm Edebiyat Defteri sakinlerine gönül dolusu teşekkür ederim.
-ADIN BÜYÜK SENİN EY KADIN!-
Kadın erkek ayrımına karşıyım aslında. İnsan olsaydı ya adı.) bu dünyada kadın erkek yok bence insan olan ve olamayan var sadece.) Hay bu kadınları ben.) Neymişiz bee.)
PÜSKÜLLÜ BELA
::)
NEFRET
Dün gece güne düşünce şiiriniz şöyle bir baktım.Çok uzun deyip okumadan çıktım.) Bu gece canım sıkılıyordu okudum:) Uzun deyip okumamak yanlışmış bunu anladım.) Şiiriniz gerçekten güzelmiş.Hele de finali. Tebrikler...
Her taşın .....
Değişik.. Ve güzel harbiden..
Bize Bugüne ve kasımda bir Kahramana dair bazı şeyler
Geldiniz diye çok sevindim ammaaaaa yeni şiir isterük.)
sesinde kaç ayrılık var
zor olsa gerek sevdiğini zannetmek zordur bilirim.)
S / Sen de ağla karanfil!
Biz zaten hep ağlamayı seçtik.. İyi adamları koruyamadık.. sadece vah vah demek kaldı elimizde.. Bile bile öldürdüler ya.. Neyse.. Şiir mi size yakışır güzellikte.
Mai ve Kırgın / 5 v’akit / kum saati
Böylesine güzel bir şiire yorum yapamam.. Diyecahsın ki neya işte eyle:) Tebriklerim yürektendir biline...
eski’dem
Böyle sevmeleri özledik... Her şeyi kolay harcayan insanoğlu sevmeyi de harcadı bu zamanda...
Sor
Yalnız ellerimle değil yüreğimle alkışlıyorum.
Vakit hesap Hafız
İşte sonunda şiir.....
D’em/Ateş Demi Su Demi
Ben bu kalemi nasıl oldu da tanımadım.) Kendime kızıyorum.) Şiir mi? Ne dense az kalır.. Sevda ancak bu kadar güzel anlatılırdı.. Tebrikler. Ayvazım Deniz tarafından 11/19/2018 9:24:14 PM zamanında düzenlenmiştir. Ayvazım Deniz tarafından 11/19/2018 9:24:53 PM zamanında düzenlenmiş
Bize Bugüne ve kasımda bir Kahramana dair bazı şeyler
Sonunda şiir hak ettiği yerde.. Gönülden tebrikler.
Bize Bugüne ve kasımda bir Kahramana dair bazı şeyler
Böylesine muhteşem bir şiir yazman şartmıydı.) benim yazdıklarım ne dedirtdin bana he.) Günümün ayımın yılımın şiiri... Sen hep var ol emi...
Tanka ve Sen
Lütfen bu yazdığımı cahilliğime verin.Sadece öğrenmek amaçlı yazıyorum.. Madem bu şiir hece ölçüsünde uyakların da uyumlu olması gerekmez mi? İçerik olarak güzel ona sözüm yok elbet.
‘Olur olur bal gibi olur’ dokunsan kalbim al al olur
var ya hece de tek yazamayacağım bu teknik:) eşlik de edemiyorum. Kız deme olmaz olmaz Açmadan çiçek solmaz.))) dedim ancak bende:) Veeee siz şiir yazıp asınca site şenleniyor ben gülümsüyorum yeniden... Ayvazım Deniz tarafından 11/6/2018 10:56:21 PM zamanında düzenlenmiştir.
Kamyon arkalarına dair mesajsız olağan yoldan aşktan devrimci bazı şeyler
Aynı şeyleri herkes yazıyor zaten:) Mühim olan farklılık yaratmak. Hep farklı ve güzel yazıyorsunuz.. İyi ki yazıyorsunuz...
Ay ve yıldız üzerine kalan her gün bayramlık bazı şeyler
Güzeldi güzel... Gülmeye tebessüme öyle çok ihtiyacımız var ki aslında.. Bu şiir iyi geldi... Fazla ara veriyorsun geliyor merdane.)))
Beyaz Dilekçe'den
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Ayvazım Deniz  şairi hakkında, Ayvazım Deniz  kimdir, Ayvazım Deniz  şiirleri,Ayvazım Deniz  hakkında bilgi ve Ayvazım Deniz  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.