E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
AYTEN ÇIKRIKCI AYTEN ÇIKRIKCI
ayten  çıkrıkcı
Üye / Kimlik onaylı üyeVIP Üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Ne dediler?

AYTEN ÇIKRIKCI üyesi hakkında kim ne demişler?


 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın.
Yazılan düşünceler
zorel NEJAT GÜLÜMSER
Profili | Şiirleri | Yazıları
Sayın Çıkrıkçı'yı sitemizde tanıdım.Şiirine yaptığım bir yorumdan sonra onu biraz kızdırdım.Bir çok arkadaşımızın yaptığı gibi gerçek dışı yorum yapmamam.Bu benim kendime olan saygımı kaybettirir.Sonuçta o da beni anladı.Tanıdığım bu şaire son derece kişlikli, bunun yanında güvenilir güçlü bir kadın, onu tanımaktan son derece mutlu oldum.Onun yakında çok daha güzel şiirler yazcağına inanıyorum.Kendisine metanet ve sabır dileklerimle saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
emeklim Bilge Göksel
Profili | Şiirleri | Yazıları
PIRIL PIRIL YÜREĞİ OLAN ENDER OLARAK YARATILMIŞ FEVKALÂDE BİR CAN,BİR DOST,BİR ARKADAŞ.ALLAH'IN PIRIL PIRIL EN SABIRLI KULLARINDAN.NE ZAMAN İSTERSEN HER DAİM YANI BAŞINDAYIM BENİM KIYMETLİ DOSTUM ,ARKADAŞIM.
nazlıgül nazlıgül karayel
Profili | Şiirleri | Yazıları
Güçlü kişiliğe sahip tertemiz bir kalbi olan değerli insan...Canım arkadaşım...
 « Önceki sayfa   1   2   3   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada AYTEN ÇIKRIKCI  ayten çıkrıkcı şairi hakkında, AYTEN ÇIKRIKCI  ayten çıkrıkcı kimdir, AYTEN ÇIKRIKCI  ayten çıkrıkcı şiirleri,AYTEN ÇIKRIKCI  ayten çıkrıkcı hakkında bilgi ve AYTEN ÇIKRIKCI  ayten çıkrıkcı isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.